Air America (1990) - Cały Film Online - Lektor PL

1990
112 min
5.8
Czy jest coś bardziej ekscytującego niż przygoda w powietrzu? W 1990 roku Roger Spottiswoode wprowadził nas w sam środek nieoficjalnej wojny w Laosie z filmem...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7701
Teraz ogląda: 350

Air America online cały film w kilku słowach

Czy jest coś bardziej ekscytującego niż przygoda w powietrzu? W 1990 roku Roger Spottiswoode wprowadził nas w sam środek nieoficjalnej wojny w Laosie z filmem „Air America”. Film przedstawia historię amerykańskich pilotów, którzy wspierali siły zwalczające komunistów, wykonując niebezpieczne zadania za oględną sumę pieniędzy. W głównych rolach wystąpili Mel Gibson, Robert Downey Jr., Nancy Travis i Ken Jenkins. Film łączy w sobie elementy przygodowe, dramatyczne i komediowe, co czyni go idealnym wyborem, zarówno dla miłośników filmów wojennych, jak i kinowych klasyków.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Air America online

Akcja filmu rozgrywa się w Laosie, w czasie nieoficjalnej wojny. Gene Ryack, granego przez Mela Gibsona, jest jednym z amerykańskich pilotów, którzy na co dzień wykonują niebezpieczne zadania, szalejąc po niebie kontrolowane samoloty. Gene lubi ryzyko i zarobek, jaki przynosi praca jako nieoficjalny pilot. Jednak kiedy dołącza do drużyny nowy rekrut, który nie stosuje się do ogólnie przyjętych zasad, kłopoty zaczynają się pojawiać. Film jest mieszanką emocji, które wpadają w wir, kiedy zobaczymy, jak te kłopoty wpłyną na losy pilotów i ich przyjaciół.

Produkcja Air America online

Film „Air America” został stworzony w 1990 roku przez reżysera Roger Spottiswoode’a i wyprodukowany przez Carolco Pictures. Scenariusz napisali John Eskow i Richard Rush. Film kręcono w Tajlandii i na Filipinach. Efekty specjalne zostały wykonane przez grupę znaną jako „Dream Quest Images”. Muzyka została skomponowana przez Charlesa Grossa. Film jest połączeniem dramatu i komedii.

Reżyser

Roger Spottiswoode jest brytyjskim reżyserem, który urodził się w Kanadzie w 1945 roku. Jest znany z filmów takich jak „Shake Hands with the Devil”, „Turner & Hooch” oraz „Tomorrow Never Dies”. W ciągu swojej kariery zdobył wiele nagród oraz nominacji. Roger Spottiswoode jest jednym z najbardziej utalentowanych reżyserów w Hollywood.

Obsada aktorska

W filmie „Air America” wystąpili aktorzy tak znani jak Mel Gibson (Gene Ryack), Robert Downey Jr. (Billy Covington), Nancy Travis (Cynthia), Ken Jenkins (Major Lemond), David Marshall Grant (Robert), Lane Smith (Senator Davenport), Art LaFleur (Jack Neely), Ned Eisenberg (Laos General), Marshall Bell (Gibbs) i David Bowe (Saunders). Każdy z aktorów zagrał swoją rolę z wyczuciem, dzięki czemu postaci stały się pełnoprawnymi członkami fabuły.

Gdzie obejrzeć Air America cały film?

Cały film „Air America” z roku 1990 online można obejrzeć na stronach takich jak vider, cda i zalukaj. Jednak polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów vod3.pl, dzięki której można znaleźć wiele ciekawych filmów bez zbędnego spamu.

Air America lektor pl specjalnie dla Was!

Dla osób, które cenią sobie produkcje z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, film „Air America” jest dostępny w każdej formie. Można obejrzeć go z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wszystko zależy od preferencji widza.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Air America w swoim domu!

Jeśli szukasz wrażeń i dobrego kina akcji, to film „Air America” jest właśnie dla Ciebie. Oglądając go online, czujesz klimat wojny, mocny charakter bohaterów, a jednocześnie humor, który uspokaja nerwy. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu i podzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach. „Air America” to film, który dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń!