Dennis Rozrabiaka (1993) - Cały Film Online - Lektor PL

1993
94 min
5.6
Dennis Rozrabiaka to przedstawiciel gatunku familijno-komediowego z 1993 roku. Film opowiada o małym Dennisie, który za wszelką cenę stara się zrobić psikusa swoim bliskim i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6389
Teraz ogląda: 61

Dennis Rozrabiaka online cały film w kilku słowach

Dennis Rozrabiaka to przedstawiciel gatunku familijno-komediowego z 1993 roku. Film opowiada o małym Dennisie, który za wszelką cenę stara się zrobić psikusa swoim bliskim i sąsiadom. Opieka nad nim przysparza jednak sporo problemów, zwłaszcza gdy jego mama postanawia podjąć pracę. Ostatecznie opiekę nad chłopcem przejmuje małżeństwo Wilsonów, ale i tam Dennis sprawia sporo kłopotów. Cała akcja toczy się w USA, natomiast reżyserem filmu jest Nick Castle. W rolach głównych występują Mason Gamble, Walter Matthau, Lea Thompson, Joan Plowright oraz Christopher Lloyd. Film trwa nieco ponad 90 minut.

Jeśli chcesz zobaczyć cały film Dennis Rozrabiaka online, to odpowiednie strony czekają na Ciebie. Zachęcamy do kontynuowania lektury, by dowiedzieć się, gdzie można obejrzeć ten film i co jeszcze warto wiedzieć o nim.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Dennis Rozrabiaka online

Fabuła filmu Dennis Rozrabiaka rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w miasteczku Green Meadow. Głównym bohaterem jest mały Dennis, który uwielbia robić psoty i sprawiać bliskim i sąsiadom niemałe kłopoty. W wyniku problemów z opieką młodego chłopca, jego mama postanawia podjąć pracę. Dennisowi zaczyna towarzyszyć starsze małżeństwo Wilsonów, którzy trochę mu pomagają i tym samym samemu radzą sobie ze swoim samotnym życiem.

Jednak już wkrótce do domu Wilsonów włamuje się jeden złodziej, który okrada kolekcję monet jednego z sąsiadów. Dennis postanawia zrobić wszystko, żeby odzyskać skradzione przedmioty i ukarać złodzieja. W końcu udaje mu się spełnić swoje marzenie i pomóc starszym sąsiadom.

Głównym bohaterem jest mały Dennis, który ciągle wpada w tarapaty. W filmie ważna jest także rola Wilsonów, którzy są dla Dennisowe swoim rodzajem „rodziców zastępczych”. W filmie występują także inni bohaterowie, którzy dodają uroku całej opowieści.

Produkcja Dennis Rozrabiaka online

Film Dennis Rozrabiaka to produkcja z 1993 roku, która powstała w USA. Reżyserem filmu jest Nick Castle, a producent Stanley R. Jaffe.

Muzyka do filmu została napisana przez Jerry’ego Goldsmitha, za montaż odpowiadał Patrick Kennedy, a zdjęcia zrealizował Thomas E. Ackerman. Scenarzystami filmu są John Hughes (autor m.in. Mamy cię, kocham cię), a także Hank Ketcham, twórca komiksów o Dennisie.

Efekty specjalne w filmie pełnią ważną rolę, zwłaszcza te w scenach, w których Dennis robi psikusy. Dzięki nim wrażenie oglądania zabawnej, a zarazem wciągającej opowieści jest jeszcze silniejsze.

Reżyser

Nick Castle to amerykański reżyser, aktor, scenarzysta i producent filmowy. Początkowo pracował jako aktor, a następnie zaczął reżyserować filmy.

Jego największymi osiągnięciami reżyserskimi są m.in. Hrabia Monte Christo, Zaginiona tożsamość oraz W ciemnościach. Był także jednym z reżyserów, którzy pracowali przy nagrywaniu kultowego horroru Halloween Johna Carpentera.

Castle jest znany przede wszystkim z tego, że tworzy filmy dla całej rodziny. To właśnie twórca takich dzieł, jak Dennis Rozrabiaka czy Młodzi gniewni, a także komedii romantycznych, m.in. Księżniczka z Bay Ridge, zrobił na swojej drodze wybitne kariery.

Obsada aktorska

W filmie Dennis Rozrabiaka w rolę głównego bohatera wcielił się Mason Gamble, którego międzynarodowa kariera filmowa niestety była dość krótka. W rolach Wilsonów słynni aktorzy Joan Plowright i Walter Matthau. Alice, matka Dennisa, zagrała Lea Thompson. W rolę złodzieja Samuela obsadzony został Christopher Lloyd, który zdobył popularność dzięki roli w Powrocie do Przyszłości.

Nie zabrakło także innych aktorów, którzy na swoim koncie mieli już wiele ważnych ról filmowych. Warto wymienić tutaj chociażby Kellena Hathawaya, Amy Sakasitz czy Roberta Stantona.

Gdzie obejrzeć Dennis Rozrabiaka cały film?

Cały film Dennis Rozrabiaka jest dostępny online, np. na stronie vod3.pl. Poza tym, można obejrzeć go także na popularnych portalach online takich jak cda.pl czy zalukaj.pl.

Dennis Rozrabiaka lektor pl specjalnie dla Was!

Film Dennis Rozrabiaka możesz obejrzeć online z polskim lektorem, napisami lub z dubbingiem. Dzięki temu każdy może wybrać opcję, która odpowiada mu najbardziej i cieszyć się pełnymi wrażeniami z oglądania.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Dennis Rozrabiaka w swoim domu!

Zapraszamy do obejrzenia filmu Dennis Rozrabiaka online. To historia pełna humoru, ale również wzruszeń i nauk, które zachwycą zarówno dzieci jak i dorosłych. Dennis to bohater, którego z całą pewnością nie da się nie lubić. Zachęcamy do zanurzenia się w baśniowej historii i do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.