Dzień Świstaka (1993) - Cały Film Online - Lektor PL

1993
101 min
8.1
Przedstawiamy film, który zainspiruje Cię do zmiany twojego życia i postaw – „Dzień Świstaka”. Fabuła filmu skupia się na cynicznym i pyszałkowatym prezenterze pogody, który...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1120
Teraz ogląda: 64

Dzień Świstaka online cały film w kilku słowach

Przedstawiamy film, który zainspiruje Cię do zmiany twojego życia i postaw – „Dzień Świstaka”. Fabuła filmu skupia się na cynicznym i pyszałkowatym prezenterze pogody, który wraz z ekipą telewizyjną przyjeżdża do miasteczka Punxsutawney na doroczny „Dzień Świstaka”. Pewnego dnia, Phil Connors (Bill Murray) budzi się i odkrywa, że dzień Świstaka zaczyna się powtarzać bez końca. Aby uwolnić się z tej pętli, musi zmienić swoje postawy i uczyć się na swoich błędach. Film jest mieszanką dramatu, fantasy, komedii i romansu. Reżyserem jest Harold Ramis, a film miał premierę w 1993 roku. Czas trwania to 101 minut.

Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online, który dostępny jest na vod3.pl.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Dzień Świstaka online

Film rozgrywa się w miasteczku Punxsutawney, na słońcu Górskiej Doliny w Pensylwanii. Akcja filmu toczy się podczas dorocznego „Dnia Świstaka”. Phil Connors (Bill Murray), prezenter pogody, ma przyjechać tam wraz z ekipą telewizyjną. Okazuje się jednak, że tym razem dzień zaczyna się powtarzać i Phil musi uczyć się na błędach, aby wreszcie uwolnić się z tej pętli czasu.

Główni bohaterowie to Phil Connors (Bill Murray), cyniczny i pyszałkowaty prezenter pogody, oraz Rita (Andie MacDowell), śliczna producentka. Poza tym poznajemy też inne postaci, takie jak Larry (Chris Elliott), kamerzysta i współpracownik Phila, czy Ned (Stephen Tobolowsky), właściciel sklepu jubilerskiego.

Produkcja Dzień Świstaka online

Reżyserem filmu jest legenda kina komediowego – Harold Ramis. Scenariusz został napisany przez Ramisa i Danny’ego Rubina. Montażem zajmował się Pembroke J. Herring, a zdjęcia David Blum. Muzykę do filmu skomponował George Fenton. Efekty specjalne zostały wykonane przez Ken Ralston i państwo. Film powstał w 1993 roku w USA.

Reżyser

Harold Ramis urodził się w 1944 roku w Chicago. Był reżyserem, scenarzystą i aktorem. Wielu krytyków uważa Ramisa za jednego z najważniejszych twórców kina komediowego. Do jego największych osiągnięć należą m.in. „Ghostbusters”, „Caddyshack” i „Gliniarze z Beverly Hills”. Ramis zmarł w 2014 roku.

Obsada aktorska

W filmie „Dzień Świstaka” występują m.in. Bill Murray, Andie MacDowell, Chris Elliott i Stephen Tobolowsky. Bill Murray jest aktorem, komikiem i scenarzystą. Zadebiutował w programie Saturday Night Live. Poza rolą w „Dniu Świstaka” wystąpił m.in. w takich filmach jak „Ghostbusters”, „Szczęki” oraz „Lost in Translation”. Andie MacDowell to aktorka, modelka i producentka. Najbardziej znana z ról w takich filmach jak „4 wesela i pogrzeb”, „Zielona karta” czy „Seks, kłamstwa i kasety wideo”. Chris Elliott to aktor komediowy, znanym z roli w „Davidzie Lettermanie Show”. Stephen Tobolowsky to aktor charakterystyczny, występował w takich produkcjach jak „Memento”, „Klinika” czy „Glee”.

Gdzie obejrzeć Dzień Świstaka cały film?

Cały film „Dzień Świstaka” jest dostępny online na stronach vider, cda i zalukaj. Zachęcamy jednak do skorzystania z wyszukiwarki filmów vod3.pl, która oferuje największą ilość tytułów.

Dzień Świstaka lektor pl specjalnie dla Was!

„Dzień Świstaka” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze. Lektor pl to doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą przegapić żadnej sceny.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Dzień Świstaka w swoim domu!

Zachęcamy do oglądania „Dnia Świstaka” i do przemyśleń nad główną postacią, która musi zmienić swoje postawy i podejście do życia. Film zachęca do refleksji nad własnym życiem i może być inspiracją do zmiany swojej dotychczasowej rutyny. Aby obejrzeć cały film, zapraszamy na vod3.pl. A po seansie, zdradź nam swoją opinię o tym filmie w sekcji komentarzy!