Fałszywy Senator (1992) - Cały Film Online - Lektor PL

1992
112 min
5.9
Czy z drobnego naciągacza i krętacza można stać się wielkim politykiem? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w amerykańskiej komedii "Fałszywy Senator" z 1992 roku,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6879
Teraz ogląda: 389

Fałszywy Senator online cały film w kilku słowach

Czy z drobnego naciągacza i krętacza można stać się wielkim politykiem? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w amerykańskiej komedii „Fałszywy Senator” z 1992 roku, której gwiazdą jest Eddie Murphy. Film opowiada historię Thomasa Jeffersona Johnsona, który wykorzystuje swoje umiejętności, by zostać senatorem i zdobyć wielką władzę i majątek. Produkcja jest pełna humoru, ale także zawiera ostre spojrzenie na korupcję w polityce.

W filmie występują takie gwiazdy jak Lane Smith, Sheryl Lee Ralph, Joe Don Baker i Victoria Rowell. Reżyserem jest Jonathan Lynn. Film został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych, a jego czas trwania wynosi 112 minut. „Fałszywy Senator” to świetna propozycja dla fanów komedii i satyry politycznej.

Jeśli szukasz ciekawej rozrywki, koniecznie obejrzyj „Fałszywy Senator” online. Film jest dostępny na różnych platformach, w tym vider, cda i zalukaj, ale polecamy skorzystać z wyszukiwarki filmów – vod3.pl.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Fałszywy Senator online

Film „Fałszywy Senator” rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, a akcja toczy się wokół Thomasa Jeffersona Johnsona. Jest to drobny oszust, który postanawia wykorzystać szansę do zdobycia władzy i bogactwa. Johnson wynajmuje firmę marketingową, która ma pomóc mu wygrać wybory na senatora. Za szkolenie w zakresie marketingu politycznego, kosztowne kampanie i sprawne obiecanki dostaje od firm wielotysięczne kwoty. Wkrótce zdobywa dużą popularność, postanawiając wykorzystać ją do uzyskania jeszcze więcej korzyści.

Wśród bohaterów ważną rolę odgrywa żona Johnsona – Celia, która początkowo nie jest przekonana do kariery męża, ale z czasem przekonuje się do jego planów. Pojawia się także kobieta, której udało się przebić przez szeregi polityków i stać się jedyną kobietą w senacie – Loretta. Jej postawa jest zdjęciem z najlepszych scenariuszy dla polityków, ale Johnson wie, że jest ona tylko kolejnym przeciwnikiem, którego musi pokonać, by stać się jednym z najpotężniejszych ludzi w kraju.

Produkcja Fałszywy Senator online

„Fałszywy Senator” to film, który powstał w reżyserii Jonathana Lynna w 1992 roku. Produkcja została stworzona przez wytwórnię Hollywood Pictures i Touchstone Pictures. Film opiera się na scenariuszu Martina Ransohoffa, Erica Ludy i Michaela Ritchie. Za zdjęcia odpowiada Peter Deming, a muzykę skomponował Randy Edelman.

Reżyser

Jonathan Lynn to brytyjski reżyser, który w 1963 roku ukończył studia na Uniwersytecie w Cambridge, a w latach 70. zaczął karierę aktorską. W 1979 roku zadebiutował jako reżyser telewizyjny i filmowy. Największy sukces przyniósł mu jednak właśnie „Fałszywy Senator”. Lynn jest znany również z takich filmów jak „My Cousin Vinny” czy „Clue”. Reżyser nie boi się trudnych tematów i często używa absurdalnego humoru, aby skrytykować wybrane problemy.

Obsada aktorska

Główną rolę w filmie „Fałszywy Senator” zagrał Eddie Murphy. Jest to amerykański aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Murphy rozpoczął swoją karierę w latach osiemdziesiątych, grając pierwszoplanowe role w popularnych filmach komediowych, takich jak „Gliniarz z Beverly Hills” czy „48 godzin”. „Fałszywy Senator” to kolejny film, w którym Murphy zademonstrował swój duży talent aktorski.

W obsadzie filmu znaleźli się również Lane Smith, Sheryl Lee Ralph, Joe Don Baker, Victoria Rowell, Grant Shaud, Kevin McCarthy, Charles S. Dutton i Victor Rivers. Wszyscy zapewnili świetne kreacje aktorskie.

Gdzie obejrzeć Fałszywy Senator cały film?

Cały film „Fałszywy Senator” jest dostępny online na różnych platformach, ale naszą rekomendacją jest skorzystanie z wyszukiwarki filmów – vod3.pl.

Fałszywy Senator lektor pl specjalnie dla Was!

„W filmie „Fałszywy Senator” można wybrać różne opcje językowe, w tym polski lektor, napisy i dubbing. Każda opcja jest świetna, a to, którą wybierzesz, zależy od twojego osobistego gustu. Wszystkie opcje pozwalają na pełne zrozumienie fabuły, co jest kluczowe, by nie przegapić żadnych ciekawych momentów.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Fałszywy Senator w swoim domu!

„Fałszywy Senator” to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie dobry humor i spojrzenie na korupcję w polityce. Film dostępny jest online, dzięki czemu można go obejrzeć w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu. Zachęcamy do obejrzenia i podzielenia się swoją opinią w komentarzach poniżej.