Firma (1993) - Cały Film Online - Lektor PL

1993
154 min
6.8
Film "Firma" to thriller z 1993 roku, reżyserowany przez Sydneja Pollacka. Główną rolę odtwarza Tom Cruise, a w obsadzie znajdują się również takie gwiazdy, jak...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3899
Teraz ogląda: 121

Firma online cały film w kilku słowach

Film „Firma” to thriller z 1993 roku, reżyserowany przez Sydneja Pollacka. Główną rolę odtwarza Tom Cruise, a w obsadzie znajdują się również takie gwiazdy, jak Gene Hackman, Holly Hunter i Ed Harris. Film opowiada historię Mitcha McDeere’a, młodego prawnika, który dostaje pracę w renomowanej kancelarii prawniczej, jednak szybko odkrywa, że za firmą stoi mafijna organizacja. Wkrótce zostaje wezwany do współpracy przez FBI i musi stanąć przed trudnym wyborem: milczeć lub zdradzić szefów.

Czas trwania filmu to 154 minuty, a produkcja pochodzi z USA. „Firma” to mieszanka dramatu, tajemnicy i thrillera, które składają się na jedną z najbardziej intrygujących produkcji lat 90.

Jeśli chcesz obejrzeć ten film w sieci, nie ma problemu – jest on dostępny za pośrednictwem wielu platform online.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Firma online

Akcja filmu rozgrywa się w Memphis w Stanach Zjednoczonych. Mitch McDeere (Tom Cruise) jest młodym i utalentowanym prawnikiem, który po ukończeniu Harvardu dostaje pracę w renomowanej kancelarii prawniczej. W zamian za wysoką pensję i luksusowe życie, musi oddać firmie swoje posłuszeństwo.

Jednak kiedy zaczyna pracę, szybko odkrywa, że za kancelarią stoi mafijna organizacja. McDeere zostaje wezwany przez FBI do współpracy, ale jeśli zdradzi swoich szefów, grozi mu śmierć. Mitch będzie musiał stanąć przed trudnym wyborem – milczeć czy zdradzić?

Po drodze poznaje wiele intrygujących postaci, w tym swoich kolegów z pracy: Avery’ego Tolarra (Gene Hackman) i Abby McDeere (Jeanne Tripplehorn), swoją żonę, siostrę oraz wielu ludzi z otoczenia mafii.

Produkcja Firma online

„Firma” to film o jakże interesującej fabule, ale poza nią zwraca uwagę wysoka jakość produkcji. Montaż, efekty specjalne i muzyka trzymają widza w napięciu przez cały czas trwania filmu.

Reżyser Sydnej Pollock i jego zespół pracowali bardzo ciężko, aby stworzyć film na najwyższym poziomie. Dzięki wyśmienitemu scenariuszowi skomponowanemu przez Davida Rabe’a i Roberta Towne’a, film „Firma” pozostaje na stałe w pamięci i jest uważany za jedno z najlepszych thrillerów lat 90.

Reżyser

Sydney Pollack to amerykański reżyser, producent filmowy i aktor, znany z takich filmów jak „Out of Africa”, „The Way We Were” i „Tootsie”. W swojej karierze otrzymał wiele nagród i wyróżnień, w tym Oscara za najlepszy film za „Dziennik bridget jones” w 1986 roku. W „Firmie” udowodnił swoje umiejętności reżyserskie, przenosząc na ekran filmy David Rabe’a i Roberta Towne’a.

Obsada aktorska

W obsadzie filmu „Firma” można odnaleźć takie gwiazdy, jak Tom Cruise, Gene Hackman, Hal Holbrook, Terry Kinney, Wilford Brimley, Ed Harris, Holly Hunter i David Strathairn, którzy swoimi dobrze odgrywanymi postaciami budują w filmie napięcie.

Tom Cruise, znany z takich produkcji jak „Mission Impossible”, „Top Gun” czy „Jerry Maguire”, wciela się w postać Mitcha McDeere’a – młodego prawnika, który podejmuje pracę w kancelarii, a później zostaje zmuszony do współpracy z FBI.

Gene Hackman gra Avery’a Tolarra, starszego kolegę McDeere’a, który ma doświadczenie w pracy prawniczej i pomaga Mitchowi w rozwiązaniu intryg. Jednak jego intencje nie są zawsze do końca jasne.

Hal Holbrook gra szefa kancelarii, a Holly Hunter Abby McDeere – żonę Metcha.

Gdzie obejrzeć Firma cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć film „Firma” za darmo, najlepiej skorzystać z platform online, takich jak vider, cda czy zalukaj. Wystarczy wpisać tytuł filmu w wyszukiwarkę tych stron i już możesz rozpocząć seans. Jednak jeśli chcesz mieć pewność, że jakość filmu będzie najwyższa, warto poszukać go na płatnych platformach, takich jak vod3.pl. Tam nagłośnienie, efekty i jakość obrazu są na najwyższym poziomie.

Firma lektor pl specjalnie dla Was!

Dla wszystkich, którzy wolą oglądać filmy z polskim lektorem lub napisami, mamy dobrą wiadomość – „Firma” jest dostępna w wielu wersjach językowych.

Lektor pl to najlepsza opcja dla tych, którzy nie chcą przegapić żadnego szczegółu fabuły. Dubbing można posłuchać, jeśli chcesz zanurzyć się w klimacie filmu. Napisy pozwolą na swobodne słuchanie angielskiej wersji filmu, jednocześnie czytając polskie tłumaczenie.

Nie czekaj dłużej i wybierz najlepszą dla siebie opcję, by obejrzeć film „Firma” w swoim domu.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Firma w swoim domu!

Jeśli jeszcze nie masz trochę, aby zobaczyć ten film, teraz jest najwyższy czas, aby to zrobić. „Firma” to klasyka dla miłośników thrillera. Zagadka, intrygi, tajemnica i dreszczyk emocji – wszystko to znajdziesz w tym filmie.

Nie zwlekaj! Obejrzyj już teraz „Firmę” online i podziel się swoją opinią o nim w komentarzach poniżej.