Forteca (1992) - Cały Film Online - Lektor PL

1992
95 min
5.9
Jeśli szukasz wciągającego filmu, który pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości na chwilę, to Forteca jest właśnie dla Ciebie! Ten australijski film z 1992 roku...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6775
Teraz ogląda: 177

Forteca online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz wciągającego filmu, który pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości na chwilę, to Forteca jest właśnie dla Ciebie! Ten australijski film z 1992 roku w reżyserii Stuarta Gordona to akcja, sci-fi oraz thriller w jednym. Opowiada o przyszłym świecie, w którym Stany Zjednoczone wprowadzają zakaz posiadania więcej niż jednego dziecka. Główni bohaterowie, Christopher Lambert i Loryn Locklin, decydują się na ucieczkę do Meksyku, aby stworzyć rodzinę. Niestety, zostają złapani i skazani na 31 lat więzienia w fortecę, z której nie ma ucieczki. Film został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów, dlatego zachęcamy do obejrzenia go online!

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Forteca online

Akcja filmu Forteca rozgrywa się w przyszłości, a konkretnie w roku 2017. Władze Stanów Zjednoczonych wprowadzają całkowity zakaz posiadania więcej niż jednego dziecka z powodu nadmiernego wzrostu populacji. Główni bohaterowie, John i Karen Brennick (grani przez Christophera Lamberta i Loryn Locklin), stracili swojego jedynego syna i starają się o kolejne dziecko. Niestety, zostają złapani przez rząd i skazani na 31 lat uwięzienia w fortecę, z której nie ma ucieczki.

W filmie pojawiają się także inni więźniowie, którzy pochodzą z różnych krajów, a ich przestępstwa są różnorodne. Największym zagrożeniem dla bohaterów jest jednak Menadżer, który prowadzi sadystyczne eksperymenty na więźniach. Karen Brennick zostaje wybrana do eksperymentu na zwiększenie płodności, co zmusza Johna do działania.

Produkcja Forteca online

Forteca była produkowana przez firmę Aussie Films i wyreżyserowana przez Stuarta Gordona. Scenariusz był autorstwa Troya Neimana oraz Verne’a L. Lundquista. W filmie wykorzystano wiele efektów specjalnych i komputerowych, co sprawia, że jest on jednym z najbardziej ambitnych projektów australijskiej kinematografii. Muzykę do filmu stworzył filmowy kompozytor Frédéric Talgorn.

Reżyser

Stuart Gordon (ur. 11 sierpnia 1947) to amerykański reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Światową sławę przyniósł mu horror-komedia „Reanimator” z 1985 roku. W swojej karierze zrealizował też takie filmy jak „From Beyound”, „Dagon” czy „Dolls”. Stuart Gordon jest znany z prowokacyjnego stylu, którego nie brakuje również w filmie Forteca.

Obsada aktorska

W filmie Forteca w rolach głównych wystąpili Christopher Lambert oraz Loryn Locklin, którzy stworzyli znakomity duet aktorski. Widzowie mogą także podziwiać występy aktorów takich jak Kurtwood Smith, Clifton Collins Jr. czy Vernon Wells. Lambert znany jest z takich filmów jak „Highlander” czy „Mortal Kombat”, Locklin z kolei z „Predator 2” czy „Star Trek: Enterprise”.

Gdzie obejrzeć Forteca cały film?

Forteca jest dostępna w internecie za pośrednictwem takich serwisów jak Vider, CDA czy Zalukaj. Jednak polecamy skorzystać z wyszukiwarki filmów Vod3.pl, która pozwala na wygodne i szybkie odszukanie filmów przez internet.

Forteca lektor pl specjalnie dla Was!

Film Forteca jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Każdy może wybrać opcję, która odpowiada mu najbardziej. Lektor pl pozwala na bezproblemowe zrozumienie każdego słowa, napisy pomogą w lepszym odbiorze filmu, a dobrze wykonany dubbing zdecydowanie poprawi jakość słuchową i całościowe wrażenie z filmu.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Forteca w swoim domu!

Jeśli szukasz inspiracji na sobotni wieczór, to Forteca to strzał w dziesiątkę. Film ten pozwoli na emocjonujący wypad do przyszłości, gdzie zobaczymy, jak wyglądałyby Stany Zjednoczone, gdyby rząd wprowadził taki zakaz, jak w filmie. Zachęcamy do obejrzenia Forteca online już teraz i cieszymy się na myśl o Waszych komentarzach pod tym artykułem.