Hot Shots 2! (1993) - Cały Film Online - Lektor PL

1993
86 min
6.6
Jeśli szukasz komedii z dużą ilością absurdu, którym rządzić się będą najsłynniejsze filmy akcji, to świetnym wyborem będzie "Hot Shots 2!" - filmowa produkcja Jima...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5253
Teraz ogląda: 76

Hot Shots 2! online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz komedii z dużą ilością absurdu, którym rządzić się będą najsłynniejsze filmy akcji, to świetnym wyborem będzie „Hot Shots 2!” – filmowa produkcja Jima Abrahamsa z 1993 roku, z legendarnym Charlie Sheenem w roli głównej. Film dostępny jest w internecie, gdzie można obejrzeć go w jakości HD i z polskim lektorem.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Hot Shots 2! online

Akcja filmu „Hot Shots 2!” rozgrywa się w Iraku, gdzie amerykański naukowiec oraz grupa żołnierzy zostają porwani przez Saddama Husseina. Wśród porwanych jest żołnierz o imieniu Topper Harley (Charlie Sheen), który z nieznanych przyczyn został pozostawiony w tamtejszej dżungli. Po pewnym czasie Topper zostaje odnaleziony i odkrywa, że potrzebuje wrócić do akcji. Okazuje się, że to tylko kwestia czasu, zanim decyduje się na wyjazd do Iraku, aby ratować swoich kolegów z wojska i przede wszystkim profesora.

Produkcja Hot Shots 2! online

„Hot Shots 2!” to amerykańska komedia przygodowa, wyreżyserowana przez Jima Abrahamsa. Film został wyprodukowany w 1993 roku przez 20th Century Fox i umieszczony w gatunkach akcji, komedii i wojny. Scenariusz pisanie był przez trzy osoby – Jima Abrahamsa, Pat Profta i Petera Segala. Zdjęcia były robione przez BC Smitha, a muzykę skomponował Basil Poledouris.

Reżyser

Jim Abrahams to amerykański scenarzysta, producent i reżyser pochodzący z Shorewood, w stanie Wisconsin. Współpracował w przeszłości z takimi gwiazdami, jak Matt Stone i Trey Parker z „South Park”, czy David Zucker i Jerry Zucker z „Airplane!” i „The Naked Gun”. Jego filmy charakteryzują się dużą ilością scen humorystycznych, absurdalnych i satyrycznych.

Obsada aktorska

Główną rolę w filmie „Hot Shots 2!” zagrał Charlie Sheen, znany ze swoich występów w takich produkcjach jak „Pluton”, „Wall Street” czy „Two and a Half Men”. Ponadto w obsadzie znaleźli się m.in. Lloyd Bridges, Valeria Golino, Richard Crenna, Rowan Atkinson, Miguel Ferrer, Brenda Bakke, Jerry Haleva, David Wohl i Mitchell Ryan.

Gdzie obejrzeć Hot Shots 2! cały film?

Film „Hot Shots 2!” można obejrzeć online na wielu stronach internetowych, w tym na vider, cda i zalukaj. Jednak, najlepszą opcją jest skorzystanie z wyszukiwarki filmów Vod3.pl, gdzie bez problemu możemy znaleźć ten film w wysokiej jakości i z lektorem lub napisami.

Hot Shots 2! lektor pl specjalnie dla Was!

Jeśli nie chcesz korzystać z napisów, możesz wybrać opcję filmu z polskim lektorem lub dubbingiem. Wszystkie opcje są dostępne online, więc bez problemu możesz wybrać wersję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Hot Shots 2! w swoim domu!

„Hot Shots 2!” to niezapomniana komedia, w której pojawiają się nawiązania do wielu kultowych filmów akcji. Pełna absurdalnych sytuacji, zabawnych kwestii i niezapomnianych bohaterów, produkcja Jima Abrahamsa wciąż bawi i rozbawia kolejne pokolenia. Obejrzyj cały film online i przekonaj się, dlaczego „Hot Shots 2!” to jedna z najlepszych komedii wszech czasów!