Inwazja Pożeraczy Ciał (1993) - Cały Film Online - Lektor PL

1993
87 min
6
Dla miłośników horroru i sci-fi mamy dzisiaj coś specjalnego - Inwazja Pożeraczy Ciał online cały film. Film ten został wyreżyserowany przez Abela Ferrarę, a w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2464
Teraz ogląda: 103

Inwazja Pożeraczy Ciał online cały film w kilku słowach

Dla miłośników horroru i sci-fi mamy dzisiaj coś specjalnego – Inwazja Pożeraczy Ciał online cały film. Film ten został wyreżyserowany przez Abela Ferrarę, a w obsadzie możemy zobaczyć takich aktorów jak Terry Kinney, Meg Tilly, Gabrielle Anwar, Reilly Murphy i Billy Wirth. Powstał w 1993 roku w USA i trwa 87 minut. Jeśli chcecie się dowiedzieć, co takiego dzieje się na ekranie i jak potoczą się losy bohaterów, to koniecznie kontynuujcie czytanie!

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Inwazja Pożeraczy Ciał online

Akcja filmu rozgrywa się w bazie wojskowej, gdzie rodzinę nastoletniej Marti czeka badanie próbek skażonej wody i gleby. Nikt jednak nie spodziewa się, że na miejscu spotka z pozaziemskimi istotami, które próbują dokonać inwazji na naszą planetę. Marti musi razem ze swoim sprzymierzeńcem Timem uciekać z opanowanej przez obcych bazy. Czy jednak gdziekolwiek będzie mogła czuć się bezpiecznie?

Produkcja Inwazja Pożeraczy Ciał online

Film został wyprodukowany przez Roberta H. Solo, a scenariusz napisał Stuart Gordon, piesze bądźcie pod wodzą Abela Ferrary. Montażem zajęli się Anthony Redman i Anthony Redman, efekty specjalne wykonała firma Intrigue, a muzyka to autorstwa Josepha Delia.

Reżyser

Abel Ferrara to światowej sławy reżyser, autor takich filmów jak m.in. „Msza dla ofiar”, „New Rose Hotel” czy „Nazywam się Julia Ross”. Urodził się w Bronksie, w Stanach Zjednoczonych. W swoich filmach porusza często kontrowersyjne tematy, jak np. uzależnienia, przestępstwa seksualne, czy zagadki ludzkiego umysłu. Dzięki swojej oryginalnej i mrocznej wizji kina zyskał sobie wiernych fanów na całym świecie.

Obsada aktorska

W filmie Inwazja Pożeraczy Ciał występują m.in. Terry Kinney, znany z takich produkcji jak „Ostatnie rozdanie”, „Cenny dar” czy „Billions”, Meg Tilly, aktorka mająca na swoim koncie takie filmy jak „Dziewczyna w błękicie”, „Powroty do domu” czy „Dorian Blues”, Gabrielle Anwar, która poza rolą Marty w tym filmie wystąpiła m.in. w „Słodkie życie do wynajęcia”, „Jubiabędziem” czy „Przewrotny romans/">romans” oraz Billy Wirth, którego można znać m.in. z roli Darcy’ego w ikonicznym filmie „Śniadanie z diabłem”.

Gdzie obejrzeć Inwazja Pożeraczy Ciał cały film?

Jeśli chcecie obejrzeć cały film online to macie kilka wyborów. Znajdziecie go na takich serwisach jak vider, cda, czy zalukaj. Polecam jednak skorzystać z naszej uwielbianej wyszukiwarki filmowej – vod3.pl.

Inwazja Pożeraczy Ciał lektor pl specjalnie dla Was!

Jeśli wolicie oglądać filmy z polskim lektorem, to mamy dla Was dobrą wiadomość – Inwazja Pożeraczy Ciał online cały film z lektorem pl jest już dostępny! Jest to świetna opcja dla osób, które nie znają języka angielskiego, ale chcą obejrzeć ten kultowy horror sci-fi. Możecie też wybrać opcję z polskimi napisami lub polskim dubbingiem. Wybór należy do Was!

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Inwazja Pożeraczy Ciał w swoim domu!

Czas na podsumowanie – Inwazja Pożeraczy Ciał online cały film to gratka dla miłośników horroru i sci-fi. Świetna reżyseria, znakomici aktorzy oraz interesująca fabuła sprawiają, że film warto obejrzeć. Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić Was do tego, by poświęcić 87 minut swojego czasu na seans z tą produkcją. Nie zapomnijcie podzielić się swoją opinią w komentarzach!