Jungle Fever (1991) - Cały Film Online - Lektor PL

1991
132 min
6.6
Jeśli szukasz filmu, który porusza trudne tematy, ale robi to w sposób subtelny i wciągający, to Jungle Fever to doskonały wybór. Film wyreżyserowany został przez...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1492
Teraz ogląda: 69

Jungle Fever online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu, który porusza trudne tematy, ale robi to w sposób subtelny i wciągający, to Jungle Fever to doskonały wybór. Film wyreżyserowany został przez Spike’a Lee, znanego z takich produkcji jak „Chirurgiczna precyzja” czy „Malcolm X”. Premiera filmu odbyła się w 1991 roku, a od tamtej pory zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i widzów. „Jungle Fever” to wspaniała mieszanka dramatu i romansu, której akcja dzieje się w Nowym Jorku.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Jungle Fever online

Akcja filmu „Jungle Fever” rozgrywa się w Nowym Jorku. Głównym bohaterem jest Flipper Purify (Wesley Snipes), czarnoskóry architekt, który popadł w kryzys emocjonalny i zawodowy. Jego żona Drew (Lonette McKee) ucieka od niego w alkoholu, a on sam zaczyna romansować z włoską sekretarką, która pracuje w jego biurze, Angie Tucci (Annabella Sciorra). Związek ten wywołuje wiele kontrowersji, szczególnie u rodziny Angie, która nie akceptuje czarnej skóry Flippera. Drew i Flipper prowadzą trudne rozmowy na temat kulturowych przeszkód w związku, a ich dzieci muszą zmierzyć się z trudnościami, jakie przynosi rasa. Film przedstawia też wiele innych postaci, wśród których są członkowie rodziny Flippera, jego przyjaciel i prawnik Gator Purify (Samuel L. Jackson), a także Angie i jej ojciec Mike (Frank Vincent).

Produkcja Jungle Fever online

Film „Jungle Fever” zrealizowano w 1991 roku w USA. Reżyserem i jednocześnie jednym z producentów jest Spike Lee. Jego film charakteryzuje się charakterystycznym stylem w reżyserii i scenopisarstwie, które przedstawiają problemy dotyczące różnic kulturowych i rasowych, a także uniwersalne problemy, takie jak miłość i nienawiść. Film ten jest pięknie zrealizowany, z muzyką wybraną z najwyższą starannością, a efekty specjalne także są na wysokim poziomie.

Reżyser

Spike Lee jest reżyserem i producentem filmu „Jungle Fever”. Lee urodził się w Atlancie w 1957 roku i zaczął swoją karierę w branży filmowej w latach 80. Szybko stał się jednym z najbardziej znanych reżyserów nie tylko w kategoriach różnic kulturowych, ale także w kategoriach uniwersalnych problemów, takich jak rasizm, polityka i stosunki międzyludzkie. Lee wyreżyserował takie filmy jak „Soldier Story”, „Malcolm X”, „Chi-Raq” i wiele innych.

Obsada aktorska

W filmie „Jungle Fever” występuje wiele znanych aktorów. Wesley Snipes gra rolę Flippera Purify, a Annabella Sciorra jako Angie Tucci. Ossie Davis i Ruby Dee odgrywają rolę rodziców Flippera, a Samuel L. Jackson gra rolę jego brata. Inne role to m.in. John Turturro jako Paulie Carbone, przyjaciel Angie oraz Frank Vincent jako ojciec Angie.

Gdzie obejrzeć Jungle Fever cały film?

Cały film „Jungle Fever” można obejrzeć online na różnych platformach VOD, takich jak Vider, CDA i Zalukaj. Jednak najlepszym miejscem, gdzie można obejrzeć ten wspaniały film jest bez wątpienia VOD3.pl . Na tej platformie znajdziesz doskonałą jakość obrazu, dźwięku i napisów do filmów.

Jungle Fever lektor pl specjalnie dla Was!

Film „Jungle Fever” można obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każda z tych opcji jest równie dobra, w zależności od osobistych preferencji. Warto wybrać tę opcję, która pozwoli lepiej skoncentrować się na filmie i zrozumieć jego zawiłą fabułę.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Jungle Fever w swoim domu!

Zapraszamy do obejrzenia „Jungle Fever” online na VOD3.pl, gdzie można zobaczyć film w doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Ten film jest jednym z najsłynniejszych dzieł Spike’a Lee i z pewnością zainteresuje wielu widzów na całym świecie. Nie czekaj dłużej, rozpocznij seans już teraz i przekonaj się, jak wspaniałe dzieło filmowe to jest. Zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami w komentarzach.