Łatwy szmal (1990) - Cały Film Online - Lektor PL

1990
89 min
6.8
Jeśli lubisz komedie kryminalne, które pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji, koniecznie obejrzyj film "Łatwy szmal" online. Film opowiada o Grimmie, jego dziewczynie Phyllis i ich...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6493
Teraz ogląda: 265

Łatwy szmal online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz komedie kryminalne, które pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji, koniecznie obejrzyj film „Łatwy szmal” online. Film opowiada o Grimmie, jego dziewczynie Phyllis i ich koledze Loomisie, którzy postanawiają dokonać zuchwałego napadu na bank. Jednak problemy zaczynają się już przy próbie ucieczki z miasta na lotnisko. W wyniku złego oznakowania ulic i niefortunnych zdarzeń, bohaterowie Filmu nie mogą znaleźć właściwej drogi i cały czas są prześladowani przez pech.

Łatwy szmal to film z 1990 roku, który trwa zaledwie 89 minut i został wyreżyserowany przez samego Billa Murraya, który wcielił się w jedną z głównych ról. Oprócz Murraya w filmie wystąpili również Geena Davis, Randy Quaid i Jason Robards. „Łatwy szmal” to produkcja amerykańska, która jest połączeniem kryminału i komedii.

Jeśli marzysz o dobrej zabawie i chcesz się wesoło bawić, to „Łatwy szmal” online to idealna propozycja dla Ciebie. Przekonaj się sam i obejrzyj ten film już dziś!

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Łatwy szmal online

Film „Łatwy szmal” rozgrywa się w Nowym Jorku. Grimm, Phyllis i Loomis dokonują zuchwałego napadu na bank. Po ucieczce z banku postanawiają dostać się na lotnisko, by opuścić miasto i zniknąć z policji. Niestety, w drodze na lotnisko zaczynają ich prześladować nieszczęścia, takie jak złe oznakowanie ulic, remonty i niekompetentni przechodnie. Bohaterowie filmu postanawiają wówczas skorzystać z taksówki, ale kierowca okazuje się nieznający języka angielskiego. Czy uda im się w końcu dostać na lotnisko?

Grimm, Phyllis i Loomis to trzy główne postacie filmu. Grimm, grany przez samego Billa Murraya, jest mężczyzną z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Phyllis, którą gra Geena Davis, jest wesołą i spontaniczną dziewczyną, która nie boi się wyzwań. Loomis, zagraany przez Randy’ego Quaida, to przyjaciel Grima, który pomaga mu w napadzie na bank.

Obejrzysz „Łatwy szmal” online i możesz samemu policzyć, ile perypetii i przeszkód stanęło na drodze bohaterów w trakcie ich ucieczki.

Produkcja Łatwy szmal online

Film „Łatwy szmal” został wyprodukowany przez Gladden Entertainment i wyreżyserowany przez samego Billa Murraya. Producentem wykonawczym był Robert F. Colesberry, a scenariusz filmu napisał Howard Franklin. Muzykę skomponował Randy Edelman.

Montaż filmu został wykonany przez Timothy’ego O’Mearę, a zdjęcia przez Michaela Chapmana. W produkcji filmu wziął również udział znany z występów w telewizji Howard Stern.

W „Łatwy szmal” online znajdziesz wiele wspaniałych efektów, które uatrakcyjniają film i sprawiają, że oglądanie go jest jeszcze bardziej przyjemne.

Reżyser

Bill Murray, którego widzowie kojarzą z kultowymi filmami „Dni Szaleństwa” czy „Japonka”, jest jednym z najbardziej znanych aktorów komediowych na świecie. Jednak „Łatwy szmal” to nie tylko rola aktorska Murraya, ale również jego debiut jako reżysera.

Murray już wcześniej brał udział w pracach nad produkcjami filmowymi, ale „Łatwy szmal” był jego pierwszym projektem, którego był reżyserem. Film, którego Murray był współscenarzystą i producentem wykonawczym, zyskał miano kultowego i nadal jest popularny wśród fanów kina.

Obsada aktorska

„Łatwy szmal” to film, który przyciąga nie tylko wspaniałą fabułą, ale również gwiazdorską obsadą. W rolę Grima wcielił się sam Bill Murray, który na ekranie wspierał Geenę Davis, Randa Quaida oraz Jasona Robardsa.

Murray, który zagrał w ponad 70 filmach, zyskał sławę dzięki swoim kreacjom komediowym na dużym ekranie. W filmie „Dni Szaleństwa” stał się kultową postacią kina amerykańskiego. Geena Davis, która wcześniej wystąpiła w takich filmach, jak „Ucieczka z Nowego Jorku”, czy „Przebudzenie”, dzięki „Łatwemu szmalowi” stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych gwiazd Hollywood.

Randy Quaid, który zagrał rolę Loomisa, zyskał sławę dzięki swoim występom w „Gwiezdnych wojnach”, „Nacionalnej Lampoonie” i „Śledztwie w sprawie Hillside Strangler”. Jason Robards, który w filmie wciela się w postać detektywa policji, to znany aktor teatralny i filmowy, grający w takich filmach jak „Cudowne dziecko” czy „Wszyscy ludzie prezydenta”.

Gdzie obejrzeć Łatwy szmal cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć „Łatwy szmal” online, możesz być zadowolony, że film można znaleźć w wielu miejscach. Nie ma potrzeby wychodzenia z domu, po prostu wystarczy zalogować się do jednej z popularnych platform takich jak videl, cda czy zalukaj. Alternatywnie, może skorzystać z wyszukiwarki filmów, jaką jest vod3.pl. Dzięki temu, masz pełną swobodę wyboru i możliwość obejrzenia filmu na swoim prywatnym ekranie.

Łatwy szmal lektor pl specjalnie dla Was!

Dla osób, które wolą oglądać filmy z polskim lektorem, „Łatwy szmal” online również jest dostępny z polskim dubbingiem i napisami. Opcja ta pozwoli Ci bardziej utożsamić się z postaciami i nie przegapić żadnego elementu filmu. Jeśli wolisz oryginalne dźwięki, możesz również skorzystać z angielskiego języka i obejrzeć film w oryginalnej wersji językowej.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Łatwy szmal w swoim domu!

Jesteś ciekawy, co przydarzy się bohaterom filmu „Łatwy szmal”? Czy uda im się uciec z miasta i pozbyć się ścigających ich policjantów? Jeśli tak, koniecznie obejrzyj ten film online już dziś. „Łatwy szmal” to połączenie wspaniałych aktorów, zwariowanej akcji i niezapomnianych momentów.

Podziel się swoją opinią na temat filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu, nie czekaj i obejrzyj go już dziś. Ten film zdecydowanie przyciąga uwagę i wciąż jest na fali popularności wśród miłośników filmów kryminalnych.