Maniakalny Glina 2 (1990) - Cały Film Online - Lektor PL

1990
90 min
5.9
Jeśli jesteś fanem horrorów lub thrillera, to film „Maniakalny Glina 2” zapewni Ci idealną dawkę emocji. Ten amerykański film z 1990 roku, wyreżyserowany przez Williama...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1491
Teraz ogląda: 278

Maniakalny Glina 2 online cały film w kilku słowach

Jeśli jesteś fanem horrorów lub thrillera, to film „Maniakalny Glina 2” zapewni Ci idealną dawkę emocji. Ten amerykański film z 1990 roku, wyreżyserowany przez Williama Lustiga, powstał jako kontynuacja pierwszej części ze zmienionym składem aktorskim, jednak z jednym wyjątkiem – Robert Z’Dar, który wciela się w postać tytułowego Maniakalnego Gliny, grę powtórzył. W rolach głównych występują Robert Davi, Claudia Christian, Michael Lerner oraz Bruce Campbell. Film ten trwa 90 minut i łączy w sobie elementy akcji, horroru i thrillera.

Jeżeli interesuje Cię opis fabuły i bohaterowie, a także szczegóły produkcji i obsady, to zapraszam do czytania dalszej części tego artykułu. A jeśli chcesz obejrzeć cały film, koniecznie sprawdź, gdzie możesz to zrobić online!

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Maniakalny Glina 2 online

Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku, rok po wydarzeniach z pierwszej części. Tym razem Cordell, bohater z poprzedniej odsłony, powraca do miasta, aby dokonać zemsty na policjantach, którzy skazali go niesłusznie na dożywocie. Głównym celem jego ataków staje się policjant Jack Forrest (Bruce Campbell), a śledztwo prowadzi detektyw Sean McKinney (Robert Davi) i psycholog Susan Riley (Claudia Christian).

Podczas śledztwa detektyw McKinney odkrywa wstrząsającą tajemnicę, która wraz z kolejnymi ofiarami i zaskakującym rozwiązaniem sprawy, przysparza wiele emocji i dreszczyku emocji.

Produkcja Maniakalny Glina 2 online

Obraz „Maniakalny Glina 2” został wyprodukowany w USA w 1990 roku. Za reżyserię odpowiada William Lustig, który wyreżyserował takie filmy jak „Maniak” czy „Hotel zła”. Autorem scenariusza jest Larry Cohen, znany ze scenariuszy do filmów „Pojedynek na śmierć i życie” oraz „Nadzór”. Muzykę do filmu skomponował Jay Chattaway, a za efekty specjalne odpowiadał Vincent Guastini.

Reżyser

William Lustig to amerykański reżyser filmowy, który zyskał uznanie międzynarodowej publiczności i krytyków dzięki swojemu debiutanckiemu filmowi „Maniak”. Reżyser zwraca uwagę na strach, wstrząsające obrazy i brutalność w swoich produkcjach. Lustig często łączy ze sobą różne gatunki filmowe, aby wzbudzić w widzu jak najwięcej emocji. Jego filmy to chętnie wybierane pozycje przez miłośników kina grozy i thrillera.

Obsada aktorska

W obsadzie filmu „Maniakalny Glina 2” można znaleźć wiele znanych nazwisk, takich jak Robert Davi, Claudia Christian, Michael Lerner, Bruce Campbell, Laurene Landon, Robert Z’Dar, Clarence Williams III, Leo Rossi oraz Lou Bonacki. Wszyscy oni świetnie odgrywają swoje role, dostarczając wiele emocji i wrażeń.

Robert Davi to amerykański aktor, który zagrał w takich filmach jak „Goście II: Czasy się zmieniły” czy „Die Hard”. Claudia Christian to aktorka, która zagrała w takich produkcjach jak „Babylon 5” czy „Mechaniczna pomarańcza”. Michael Lerner znany jest przede wszystkim z roli Jacka Lipskiego w „Barton Fink”. Bruce Campbell, to amerykański aktor, reżyser i producent filmowy, wystąpił w takich filmach jak „Hercules” czy „Xena”. Oprócz Bruce’a Campbella, swoją rolę powtórzył również Robert Z’Dar, który zagrał główną postać, Cordella. To właśnie jego maska jest symbolem całego filmu.

Gdzie obejrzeć Maniakalny Glina 2 cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film online, to masz kilka opcji. Jednym z miejsc, gdzie można obejrzeć ten film, jest vider.pl. Drugim portalem, który posiada ten film w swojej ofercie, jest cda.pl. Kolejną alternatywą jest zalukaj.pl. Jednakże polecam wyszukiwarkę filmów – vod3.pl, która oferuje dostęp do wielu filmów za darmo. Oczywiście, zachęcamy do uczciwego i legalnego korzystania z tych platform, a jeśli możesz, wybierz oferujące legalne streamingi serwisy, takie jak netflix, HBO czy Amazon Prime Video.

Maniakalny Glina 2 lektor pl specjalnie dla Was!

Oglądanie filmu „Maniakalny Glina 2” z polskim lektorem, ułatwi zrozumienie dialogów i zapewni lepszy odbiór. Jeśli wolisz filmy z napisami, możesz skorzystać z opcji polskich napisów. Jeśli wolisz słuchać naszych rodaków, którzy czytają dialogi, to wybierz wersję z polskim lektorem. Natomiast jeśli chcesz poczuć się jak w kinie, możesz wybrać polski dubbing. Co ważne, obecnie wiele platform streamingowych oferuje te funkcje, więc wybór zależy tylko od naszych preferencji.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Maniakalny Glina 2 w swoim domu!

Jeśli szukasz thrillera z elementami horroru i akcji, to „Maniakalny Glina 2” jest dla Ciebie idealnym wyborem. Nie wahaj się i obejrzyj cały film online już teraz. Dzięki wybieraniu legalnych i uczciwych portali do streamingu filmów, rozwijasz się kulturowo i wesprzesz twórców i producentów kina. Jeśli obejrzałeś już film, podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Zachęcamy do dyskusji i wymiany opinii!