Moja dziewczyna (1991) - Cały Film Online - Lektor PL

1991
103 min
6.9
Film Moja dziewczyna to piękna historia o przyjaźni, dorastaniu i pierwszej miłości, którą można obejrzeć online. Produkcja pochodzi z 1991 roku i jest dziełem Howarda...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2865
Teraz ogląda: 364

Moja dziewczyna online cały film w kilku słowach

Film Moja dziewczyna to piękna historia o przyjaźni, dorastaniu i pierwszej miłości, którą można obejrzeć online. Produkcja pochodzi z 1991 roku i jest dziełem Howarda Zieffa. Film trwa około 103 minut i w głównych rolach zagrali Macaulay Culkin oraz Anna Chlumsky. Moja dziewczyna to połączenie dramatu i komedii, którą warto zobaczyć.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Moja dziewczyna online

Akcja filmu Moja dziewczyna rozgrywa się w niewielkim miasteczku w Pensylwanii, w 1972 roku. Główną bohaterką jest 11-letnia Vada, która wraz z przyjacielem Thomasem spędza wakacje. Vada mieszka z ojcem Harrym, właścicielem zakładu pogrzebowego oraz z babcią. W ich domu pracuje także Shelly, kosmetyczka, która ujmuje serce Harry’ego. Vada staje się zazdrosna i wdaje się w spór z ojcem. W międzyczasie, jej przyjacielka Thomas zostaje ukąszona przez roztocz, co skutkuje tragicznymi wydarzeniami.

Produkcja Moja dziewczyna online

Film Moja dziewczyna powstał w 1991 roku, a jego reżyserem był Howard Zieff. Za muzykę w filmie odpowiedzialny był James Newton Howard. Film oparty jest na scenariuszu Laurice Elehwany.

Reżyser

Howard Zieff urodził się w 1927 roku w Chicago. Jest znany przede wszystkim jako reżyser filmów komediowych. Zieff zmarł w 2009 roku w wieku 83 lat. W jego dorobku reżyserskim można znaleźć takie filmy jak „Czerwony świt”, „Nie mów mamie, że niania umarła” czy „Moja dziewczyna”.

Obsada aktorska

W głównych rolach w filmie Moja dziewczyna wystąpili Macaulay Culkin i Anna Chlumsky. Culkin dzięki roli Kevina w „Kevin sam w domu” stał się jednym z najpopularniejszych aktorów lat 90-tych. Chlumsky z kolei zagrała w takich filmach jak „Zakładnik z Wall Street”, „Głowa rodziny” czy „Mistrz ceremonii”.

Gdzie obejrzeć Moja dziewczyna cały film?

Moja dziewczyna jest dostępna na wielu platformach streamingowych, w tym na viderze, cdapl i zalukaju. Jednak zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów – vod3.pl, gdzie można znaleźć wiele ciekawych propozycji filmowych.

Moja dziewczyna lektor pl specjalnie dla Was!

Moja dziewczyna dostępna jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy z widzów może wybrać sposób, w jaki chce obejrzeć ten wspaniały film. Polski lektor zapewni wiele emocji i sprawi, że oglądanie filmu będzie jeszcze bardziej przyjemne.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Moja dziewczyna w swoim domu!

Film Moja dziewczyna to historia, która poruszy każdego. Ten piękny film o przyjaźni, miłości i stratach, to idealna propozycja dla widzów, którzy lubią dramaty z nutą komedii. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online i podzielenia się własnymi wrażeniami w komentarzu.