Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje (1991) - Cały Film Online - Lektor PL

1991
102 min
6.3
Zapraszamy Was do zapoznania się z artykułem na temat filmu "Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje". Opowiemy Wam w kilku słowach, o co właściwie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9904
Teraz ogląda: 135

Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje online cały film w kilku słowach

Zapraszamy Was do zapoznania się z artykułem na temat filmu „Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje”. Opowiemy Wam w kilku słowach, o co właściwie chodzi w tym filmie, gdzie i kiedy został wyprodukowany oraz jakie osobistości wystąpiły w nim jako aktorzy. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia całego filmu online, a następnie podzielenia się swoją opinią o nim w komentarzach.

Film „Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje” został wyprodukowany w 1991 roku w USA przez reżysera o imieniu Stephen Herek. To niezwykle energetyczna i zabawna komedia familijna opowiada historię piątki rodzeństwa, które zostaje samo w domu, ponieważ ich niania niespodziewanie umiera.

Główną bohaterką filmu jest Sue Ellen, którą gra Christina Applegate. Sue Ellen po śmierci niani zostaje samodzielnie odpowiedzialna za siebie oraz swoich rodzeństwo. Muszą działać razem jak jedno, aby poradzić sobie z trudnościami, jakie niesie za sobą brak dorosłego doświadczenia i pieniędzy. Sue Ellen postanawia iść do pracy i zostaje przyjęta do sklepu odzieżowego, gdzie szybko awansuje.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje online

Akcja filmu dzieje się w kalifornijskim przedmieściu, gdzie mieszka piątka rodzeństwa – 17-letnia Sue Ellen, 14-letni Kenny, 13-letnia Melissa, 11-letni Zach oraz 7-letnia Rosie. Dzieci chodzą do szkoły, a ich matka wraz z ojcem wyjeżdżają na wakacje do Australii, pozostawiając dzieci pod opieką niani, którą przedstawiają im przez drzwi i odjeżdżają.

Niestety po kilku dniach niania niespodziewanie umiera, zostawiając dzieci na pastwę losu. Z początku myślą, że tak naprawdę to one będą rządzić w domu, a brak dorosłego nadzoru oznacza tylko więcej frajdy i wakacyjnej zabawy. Jednak szybko okazuje się, że pieniędzy brakuje, jedzenie jest na skraju wygłodzenia, a mieszkanie wymaga pilnej naprawy. Sue Ellen postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zostaje przyjęta do pracy w sklepie odzieżowym, gdzie szybko awansuje na stanowisko menadżera.

W filmie pojawiają się również inni bohaterowie, takie jak wyjątkowo nadopiekuńcza matka przyjaciółki Sue Ellen, która razem ze swoją córką często wpada do domu rodzeństwa, czy młodszy brat Sue Ellen, który chce pomóc siostrze i udaje swojego własnego pracodawcę.

Produkcja Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje online

Film „Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje” został wyprodukowany przez wytwórnię Warner Bros Pictures. Scenariusz do filmu został napisany przez Neil Cuthberta. Zdjęcia do filmu zrealizował Tim Suhrstedt, a montażem zajął się Larry Bock. Muzykę skomponował mało znany duet muzyczny dla filmów – David Newman i Thomas Newman.

Reżyser

Reżyserem filmu „Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje” jest Stephen Herek. To doświadczony reżyser, znany z takich filmów jak „Bajka z Królestwa Luster”, „Bill i Ted’s Bogus Journey” czy „Jezus Chrystus Superstar”. Herek rozpoczął swoją karierę jako scenarzysta, lecz już po krótkim czasie skradł serca widzów swoim talentem, co zaowocowało wieloma nagrodami i nominacjami do prestiżowych nagród.

Obsada aktorska

W filmie „Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje” pojawia się mnóstwo znanych aktorów, którzy z pewnością każdemu widzowi utkwią w pamięci. Główną rolę Sue Ellen, odgrywa słynna aktorka Christina Applegate, znana głownie z roli w serialu „Małymi składzikami”. Oprócz niej, w filmie pojawia się Joanna Cassidy, grająca matkę Melanie – przyjaciółki Sue Ellen. W obsadzie znaleźli się również John Getz w roli ojca Sue Ellen, Josh Charles, Keith Coogan, Concetta Tomei, David Duchovny, Kimmy Robertson, Jayne Brook oraz Eda Reiss Merin.

Gdzie obejrzeć Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje cały film?

Jeśli zaciekawił Was ten film, bardzo łatwo możecie obejrzeć go online na stronach udostępniających filmy za darmo. Możecie obejrzeć go na Vider, CDA i Zalukaj, ale zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów – VOD3.pl. Rewelacyjne jest to, że cały film można obejrzeć z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy z widzów może wybrać z jakiej opcji chce skorzystać.

Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje lektor pl specjalnie dla Was!

Film „Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje” można obejrzeć z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy może wybrać opcję, która mu najbardziej odpowiada. Polski lektor zapewnia nam miłą rozrywkę, podczas której możemy cieszyć się filmem oraz poczuć ironię i humor w dialogach postaci. Dubbing jest szczególnie polecany dla tych, którzy nie wychowali się w krajach anglojęzycznych i nie znają dźwięków oryginalnego języka filmu. Bez względu na to, którą opcję wybierzą widzowie, mogą być pewni, że będą miło spędzili czas oglądając ten sympatyczny film.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje w swoim domu!

W artykule opowiedzieliśmy Wam o filmie „Nie Mów Mamie, że Niania Nie Żyje”: o co w nim chodzi, skąd pochodzi, kto go wyreżyserował, jakie osoby wystąpiły w rolach aktorskich oraz gdzie można go obejrzeć online. Obejrzenie tego filmu na pewno dostarczy Wam rozrywki oraz wiele pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że nasz artykuł wywołał w Was zainteresowanie tym filmem i spowodował, że skusicie się na obejrzenie go już teraz. Zachęcamy też do wyrażenia swojej opinii o tym filmie w komentarzach.