Nowicjusz (1990) - Cały Film Online - Lektor PL

1990
102 min
6.4
Jeśli szukasz lekkiej, zabawnej komedii kryminalnej, która będzie wciągająca, interesująca i pełna niespodzianek, to "Nowicjusz" to film dla Ciebie. Jest to amerykańska produkcja z 1990...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6637
Teraz ogląda: 150

Nowicjusz online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz lekkiej, zabawnej komedii kryminalnej, która będzie wciągająca, interesująca i pełna niespodzianek, to „Nowicjusz” to film dla Ciebie. Jest to amerykańska produkcja z 1990 roku, którą wyreżyserował Andrew Bergman. Film trwa 102 minuty, a w obsadzie znajdziemy takie sławy jak Marlon Brando, Matthew Broderick, Bruno Kirby i Penelope Ann Miller. Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku i zapewnia widzom niezapomnianą przejażdżkę przez gangsterski świat mafii w Little Italy.

Jeśli jesteś ciekaw tej produkcji, możesz obejrzeć ją całą online, dzięki czemu możesz wygodnie zrelaksować się w domu i cieszyć się tą wspaniałą komedią kryminalną.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Nowicjusz online

„Nowicjusz” to opowieść o Clarku Kellogu (Matthew Broderick), ambitnym studencie pierwszego roku nowojorskiej szkoły filmowej, który szybko dowiaduje się, że jego życie nie jest takie proste, jak mu się wydaje. Po kradzieży całego swojego dobytku przez Victora (Bruno Kirby) postanawia go ścigać. Victor wprowadza go w świat mafii i przedstawia go swojemu wujowi, Carmine Sabatini (Marlon Brando), donowi włoskiej mafii. Wuj Victora oferuje mu pracę, polegającą na dostarczaniu tajemniczych przesyłek z lotniska. Chłopak podejrzewa, że przesyłki są narkotykami, ale proceder don Carmine ma w rzeczywistości o wiele bardziej wyrafinowany charakter.

Wspomniany wyżej świat mafijny jest pełen niebezpieczeństw i niezwykłych przygód, które z pewnością przypadną do gustu widzom. Po drodze Kellogg poznaje wiele interesujących postaci, takich jak tajemnicza dziewczyna Tina (Penelope Ann Miller), która stanie się jego przyjaciółką i sprzymierzeńcem w walce z mafią.

Produkcja Nowicjusz online

Produkcja „Nowicjusza” to połączenie lekkiej komedii z klasyczną historią mafii, pełną napięcia i niebezpieczeństw. Film został wyreżyserowany przez Andrew Bergmana, który pracował również przy takich filmach jak „The In-Laws” oraz „Honeymoon in Vegas”. Natomiast producentami filmu byli Mike Lobell i Michael Phillips. Muzykę do filmu skomponował David Newman, a za kamerą stanął William A. Fraker.

Reżyser

Andrew Bergman jest znany przede wszystkim jako scenarzysta i reżyser lekkich, humorystycznych filmów. Wystartował w 1978 roku swoim debiutem „The In-Laws”, a następnie zrobił karierę dzięki takim filmom jak „The Freshman”, „Honeymoon in Vegas”, „It Could Happen to You”, „Striptease” czy „The Big Kahuna”.

Bergman zazwyczaj wprowadza do swoich filmów dużo elementów humorystycznych, ale również umiejętnie potrafi zestawić je z dramatycznymi momentami. Chyba nikt nie spodziewał się, że komedia o mafii w Little Italy będzie tak wciągająca, jak „Nowicjusz”.

Obsada aktorska

„Nowicjusz” to film, który żyje nie tylko niesamowitą fabułą, ale również znakomitą obsadą. Główne role w filmie zagrali Matthew Broderick (Clark Kellogg), Marlon Brando (Carmine Sabatini), Bruno Kirby (Victor) i Penelope Ann Miller (Tina). Oprócz nich w filmie zobaczymy również takich znakomitości jak Richard Gant, Jefferson Mappin, Maximilian Schell, Kenneth Welsh i Jon Polito.

Matthew Broderick, znany przede wszystkim z roli Ferrisa Buellera w „Ferris Bueller’s Day Off”, zagrał w „Nowicjuszu” rolę młodego studenta, który wpada w kłopoty z mafią. Marlon Brando, wieloletni mistrz aktorstwa, zagrał rolę bossa mafii, Carmine Sabatini, który kradnie serca widzów swoim nielegalnym biznesem. Bruno Kirby, uznanie aktorze i scenarzysta, zagrał rolę Victora, oszusta i kłamcy, który wprowadza głównego bohatera w świat mafii. Penelope Ann Miller, powszechnie znana jako najlepsza przyjaciółka w „Carlito’s Way” zagrała rolę zagadkowej kobiety, która okazuje się być przez cały czas jednym z najważniejszych i najbardziej lojalnych przyjaciół Clarka.

Gdzie obejrzeć Nowicjusz cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć „Nowicjusza” online, możesz to zrobić na jednej z trzech stron: vider, cda lub zalukaj. Jednak aby znaleźć link do filmu, musisz przeszukać w internecie lub skorzystać z naszej propozycji: vod3.pl – wyszukiwarka filmów w polskiej sieci.

Nowicjusz lektor pl specjalnie dla Was!

„Nowicjusz” jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Bez względu na to, który język wybierzesz, film jest wart obejrzenia. Z polskim lektorem niuanse mowy ciała i dialogi będą łatwiejsze do zrozumienia, ale Dubbing pozwoli na całkowite skupienie się na akcji i kwestiach wizualnych. Natomiast napisy mogą okazać się dobrą opcją dla tych, którzy chcą słuchać oryginalnej mowy, ale rozumieją ją tylko częściowo.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Nowicjusz w swoim domu!

Jeśli lubisz kino, to „Nowicjusz” jest filmem, który powinieneś obejrzeć. To połączenie trzymającej w napięciu historii z zabawnymi momentami i świetną obsadą. Obejrzenie go online to najlepszy sposób, aby w pełni cieszyć się emocjami, akcją i humorystyczną mieszanką, którą oferuje. Jeśli jeszcze nie widziałeś „Nowicjusza”, to zdecydowanie powinieneś nadrobić stratę i obejrzeć go już teraz, korzystając z jednej z wielu opcji online. Nie zapomnij podzielić się swoją opinią o filmie w komentarzach poniżej.