Opowieść wigilijna Muppetów (1992) - Cały Film Online - Lektor PL

1992
85 min
7.7
Chcesz poznać historię, która rozgrzeje twoje serce i naładuje cię pozytywną energią na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia? Jeśli tak, to koniecznie musisz obejrzeć film Opowieść...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6831
Teraz ogląda: 176

Opowieść wigilijna Muppetów online cały film w kilku słowach

Chcesz poznać historię, która rozgrzeje twoje serce i naładuje cię pozytywną energią na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia? Jeśli tak, to koniecznie musisz obejrzeć film Opowieść wigilijna Muppetów. To adaptacja klasycznej powieści Charlesa Dickensa, która została wyreżyserowana przez znanego twórcę filmów familijnych i komediowych, Briana Hensona. Cały film powstał w roku 1992 w Wielkiej Brytanii i od tamtej pory zdobywa serca widzów na całym świecie.

Akcja filmu rozgrywa się w wigilijny wieczór, a głównym bohaterem jest skąpiec Ebenezer Scrooge, który gardzi Świętami Bożego Narodzenia. Wszystko zmienia się, gdy odwiedzają go trzy duchy: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Dzięki nim Scrooge dostrzega swoje błędy i zaczyna zmieniać swoje postępowanie. Historia ta jest przesiąknięta wartościami jak miłość, przyjaźń, szacunek, która jest tak ważna, szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

W obsadzie filmu znajdują się znakomici aktorzy, w tym Michael Caine, Dave Goelz, Steve Whitmire, Jerry Nelson oraz Frank Oz. Ich gra aktorska oraz wsparcie ze strony artystów, którzy odtwarzają postaci Muppetów stanowi wspaniałą całość.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Opowieść wigilijna Muppetów online

Akcja filmu Opowieść wigilijna Muppetów rozgrywa się w Londynie w połowie XIX wieku, w wigilijny wieczór. Scrooge, oszczędny i wyniosły, w pierwszej części filmu zostaje odwiedzony przez ducha, który przypomina mu o jego ciężkim dzieciństwie, zaś nunizsza mu, jak ciężki jest jego obecny los i widzi co z tego wyniknie. W drugiej części Scrooge jest odwiedzony przez ducha, który pokazuje mu jak nędzne i puste jest jego życie. W końcu, w trzeciej części, Scrooge jest widzem swoje przyszłości, którą przedstawił mu duch. Ta przyszłość jest mroczna, ponura i pełna cierpienia.

Scrooge jednak ma szansę na zmianę, gdy spotyka odbiega od swoich złych nawyków, otwiera swe serce na ludzi i zaczyna z nimi żyć w zgodzie. W rezultacie, staje się przemiłym człowiekiem i rozumie, jak wiele dobrego może mu przynieść życie w harmonii z innymi I tak właśnie skąpiec Scrooge zostaje przemieniony w prawdziwego człowieka, dla którego to, co ważne, stanowią relacje z ludźmi.

Produkcja Opowieść wigilijna Muppetów online

Opowieść wigilijna Muppetów to film, który powstał w 1992 roku w Wielkiej Brytanii. Nad produkcją filmu czuwali znakomici twórcy, między innymi reżyser Brian Henson oraz znakomici aktorzy, w tym Michael Caine. Pomimo tego, że film powstał już ponad 20 lat temu, wciąż zachwyca swą realizacją i scenografią.

W trakcie produkcji użyto wiele efektów specjalnych, dzięki którym historyczna sceneria ożywała. Zastosowanie efektów sprawiło także, że postaci Muppetów wyglądają bardzo realistycznie, co przyciąga uwagę widzów.

Muzykę do filmu skomponował Paul Williams – znakomity autor muzyki filmowej, który zasłynął między innymi dzięki swoim utworom do Rainbow Connection. Muzyka w filmie Opowieść wigilijna Muppetów to miła i relaksująca melodyjka, która dodaje filmowi uroku i klimatu.

Reżyser

Reżyserem filmu Opowieść wigilijna Muppetów jest Brian Henson. Ten amerykański reżyser, aktor i producent filmowy to syn słynnego twórcy Jim Hensona, a zarazem spadkobierca jego talentu. Jest on znany ze swych filmowych adaptacji dla dzieci i młodzieży, w tym właśnie Opowieści wigilijnej Muppetów. Brian Henson opracował wiele znakomitych projektów w ramach The Muppet Show, a także zainspirował powstanie filmów jak Muminki czy Muppety w kosmosie, które zdobyły uznanie na całym świecie.

Obsada aktorska

W obsadzie filmu Opowieść wigilijna Muppetów wystąpili znakomici aktorzy, w tym:
– Michael Caine, brytyjski aktor, który zagrał Ebenezera Scrooge’a, słynnego skąpca i głównego bohatera filmu.
– Dave Goelz, który od ponad 30 lat związany jest z produkcjami Muppetsów. W filmie Opowieść wigilijna Muppetów zagrał rolę Gonzo oraz postaci Bunsen i Statlera.
– Steve Whitmire, tłumaczy głos postaci Kermita, a także odtwarza postacie The Muppet Show, w tym Rolfa, Walda, Beakera, a także postaci z ulicy Seseame. W filmie Opowieść wigilijna Muppetów zagrał rolę postaci Rizzo, dzikiej szczury.
– Jerry Nelson, amerykański aktor, ręcznie pupile postaci Muppetów. W filmie Muppet Christmas Carol zagrał rolę Tiny Tima, dźwięk recordzie, dubując głosy innych postaci.
– Frank Oz, amerykański aktor i performer, znany jako twórca postaci Miss Piggy, Fozzie’ego Beara i innych ulubionych postaci.

Gdzie obejrzeć Opowieść wigilijna Muppetów cały film?

Opowieść wigilijna Muppetów jest dostępna do obejrzenia w wielu serwisach streamingowych, takich jak vider, cda i zalukaj. Jednak, aby znaleźć najlepszą jakość filmu, zdecydowanie najlepiej skorzystać z wyszukiwarki filmów – vod3.pl. Tam bez problemu znajdziesz najnowsze propozycje filmowe, w tym Opowieść wigilijna Muppetów.

Opowieść wigilijna Muppetów lektor pl specjalnie dla Was!

Obejrzenie Opowieści wigilijnej Muppetów w oryginalnej wersji językowej to jedna ze wspaniałych opcji wglądu w ten piękny świat. Znajdziemy w niej obszerny słownik amerykańskiego slang i wiele szczegółów kulturowych. Jednak, dla tych, którzy wolą oglądać filmy po polsku, film Opowieść wigilijna Muppetów został wydany z kilkoma opcjami lektorskim, napisami oraz dubbingiem. Znakomita adaptacja tej znakomitej powieści, która znalazła swój wyraz filmowy, z pewnością zaintryguje widzów i będzie zapamiętana na długo.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Opowieść wigilijna Muppetów w swoim domu!

Opowieść wigilijna Muppetów to film, który bez wątpienia rozgrzeje serce i dostarczy pozytywnych wrażeń w okresie Świąt Bożego Narodzenia. To dzieło sztuki, które łączy tradycyjną fabułę z niebanalnymi postaciami Muppetów, stworzonymi z ogromnym wyczuciem i dokładnością. Zachęcamy więc do obejrzenia tego wspaniałego filmu i do podzielenia się swoją opinią z innymi widzami, którzy za pewne zostaną zachwyceni tą adaptacją klasycznej opowieści. Oto tutaj znajduje się najlepsza propozycja – vod3.pl – gdzie możecie obejrzeć cały film Opowieść wigilijna Muppetów online.