Pacific Heights (1990) - Cały Film Online - Lektor PL

1990
102 min
6.4
Jeśli lubisz filmy, które trzymają w napięciu i obfitują w liczne zwroty akcji, to koniecznie musisz obejrzeć "Pacific Heights". Ta amerykańska produkcja z 1990 roku...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1951
Teraz ogląda: 333

Pacific Heights online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz filmy, które trzymają w napięciu i obfitują w liczne zwroty akcji, to koniecznie musisz obejrzeć „Pacific Heights”. Ta amerykańska produkcja z 1990 roku to thriller poruszający tematykę wynajmowania mieszkań. Film opowiada historię młodego małżeństwa, które kupuje wymarzony dom w San Francisco. Aby zmniejszyć koszty mieszkania, decydują się wynająć dolne piętro. Wkrótce po wprowadzeniu nowego lokatora, Cartera Hayesa, okazuje się, że to był ogromny błąd. Człowiek ten zaczyna nękać pozostałych mieszkańców i odmawia płacenia czynszu. Prawo okazuje się być bezsilne wobec jego zachowania. Film trwa 102 minuty, a w obsadzie występują gwiazdy takie jak Melanie Griffith, Matthew Modine, Michael Keaton, Mako, czy Laurie Metcalf. Reżyserem „Pacific Heights” jest John Schlesinger.

Cały film online możesz obejrzeć na różnych portalach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Jednakże, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki filmów vod3.pl, gdzie masz dostęp nie tylko do „Pacific Heights”, ale również do wielu innych ciekawych produkcji.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Pacific Heights online

Akcja filmu „Pacific Heights” rozgrywa się w San Francisco. Głównymi bohaterami są Drake i Patty, którzy kupują wymarzony dom. Aby zmniejszyć koszty, decydują się wynająć dolne piętro. Tam pojawia się Carter Hayes, który wydaje się być idealnym lokatorem. Niestety, okazuje się, że to człowiek, który odmawia płacenia czynszu i zaczyna nękać pozostałych mieszkańców, barykadować się w swoim pokoju czy niszczyć mienie. Próby wyrzucenia go z mieszkania kończą się fiaskiem, a Hayes wykorzystuje luki prawne, żeby jeszcze bardziej zaszkodzić mieszkańcom.

Drake i Patty zaczynają walczyć o swoje prywatne życie oraz mieszkanie, ale problematyczny lokator okazuje się być przebiegły i bezwzględny. Sytuacja zaczyna się komplikować, a cała opowieść nabiera napięcia. Bohaterowie muszą stawić czoła trudnym wyzwaniom, by pozbyć się problemu.

Produkcja Pacific Heights online

Film „Pacific Heights” powstał w amerykańskiej wytwórni 20th Century Fox. Reżyserem był John Schlesinger, a scenariusz napisała Sarah Thorp. Do stworzenia filmowej opowieści wykorzystano muzykę Hansa Zimmera. Efekty specjalne i montaż zrobiono na wysokim poziomie, co wpłynęło na finalny efekt wizualny. „Pacific Heights” to produkcja, która została doceniona przez widzów na całym świecie.

Reżyser

John Schlesinger jest brytyjskim reżyserem, który obecnie żyje tylko w pamięci kinomanów. Urodzony w Londynie, na swoim koncie ma wiele ciekawych filmów, które stały się klasykami kina. W jego dorobku znajdują się m.in. „Ostatnie przyjęcie” czy „Maratonczyk”. Co ciekawe, Schlesinger debiutował w 1962 roku filmem „Człowiek na mecie”. Był to film, który przyniósł mu uznanie krytyków i widzów. W jego filmach ukazywana jest często rzeczywistość brytyjskiej klasy średniej oraz problemy związane z życiem codziennym.

Obsada aktorska

Melanie Griffith jako Patty oraz Matthew Modine jako Drake to główne postacie w filmie „Pacific Heights”. Niestety, w ich domu zamieszkał lokator, którego wcielił się Michael Keaton. To właśnie jego rola jest tu najbardziej znacząca. Keaton to aktor, który dobrze znany jest z komediowych ról w takich filmach jak „Beetlejuice” czy „Jack Frost”. „Pacific Heights” był dla niego szansą na pokazanie swojego talentu aktorskiego w innych, bardziej dramatycznych scenach.

W filmie występują także tacy aktorzy jak: Mako, Laurie Metcalf, Carl Lumbly czy Dorian Harewood. Każdy z nich wniósł swój wkład do tworzenia postaci i do urozmaicenia historii.

Gdzie obejrzeć Pacific Heights cały film?

Cały film „Pacific Heights” możesz obejrzeć online na różnych portalach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Jednakże, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki filmów vod3.pl, gdzie masz dostęp nie tylko do „Pacific Heights”, ale również do wielu innych ciekawych produkcji.

Pacific Heights lektor pl specjalnie dla Was!

Film „Pacific Heights” to produkcja, która została wyposażona w polski lektor, dzięki czemu możesz obejrzeć ją w swoim języku. Opcja z napisami lub dubbingiem jest również dostępna. Każdy ma możliwość wyboru, jaka wersja filmu najbardziej przypada mu do gustu. Opcja z lektorem, napisami bądź dubbingiem to niewątpliwie duże udogodnienie dla odbiorców.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Pacific Heights w swoim domu!

Jeżeli chcesz obejrzeć świetny thriller, który utrzyma Cię w napięciu przez całe 102 minuty, to nie wahaj się ani chwili dłużej. „Pacific Heights” to film, którym warto się zainteresować. To ciekawa opowieść, która potrafi wciągnąć widza i zaciekawić. Nie czekaj dłużej, tylko zapnij pasy i przygotuj się na niezapomniane przeżycia. Cały film online czeka na Ciebie! Po seansie koniecznie podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.