Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła (1993) - Cały Film Online - Lektor PL

1993
88 min
4.1
Jeśli lubisz horror i krew, to koniecznie musisz obejrzeć film Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła online. Został wyprodukowany w 1993 roku przez Adama...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3710
Teraz ogląda: 269

Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz horror i krew, to koniecznie musisz obejrzeć film Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła online. Został wyprodukowany w 1993 roku przez Adama Marcusa i został doceniony przez miłośników gatunku na całym świecie.

Fabuła tego filmu toczy się w okolicach złowrogiego jeziora Crystal, gdzie działa Jason Voorhees – legendarny potwór morderca. Pochwytany przez specjalny oddział policji, zostaje zmasakrowany setkami pocisków. Tym samym, kończy się jedna z najkrwawszych historii w dziejach kina.

Jednakże, dookoła jeziora znowu zaczynają ginąć ludzie, a Jason powraca – uwolniony z Hadesu. Jego żądza krwi i mordu wciąż jest niezaspokojona – teraz znowu pcha go ku nowym okrutnym zbrodniom. Czy jego ofiary mają szansę na przetrwanie?

Film trwa 88 minut i z pewnością wypełni Twój wieczór emocjami i napięciem. W rolach głównych występują: Kane Hodder, John D. LeMay, Kari Keegan i Steven Williams.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła online

Akcja filmu toczy się w okolicach piekielnej chaty gdzieś w Stanach Zjednoczonych. Na skutek pewnych zdarzeń, Jason zostaje aresztowany przez tajną jednostkę wojskową, która od dawna próbuje schwytac tego legendarnego potwora.

Jason zostaje zmasakrowany setkami pocisków i ginie, przywiązany do lamusa. Jednak miejsce jego śmierci staje się przyczyną kolejnych tragicznych wydarzeń.

Mieszkańcy okolic zaczynają ginąć w mrocznych okolicach jeziora Crystal. Okoliczni ludzie posądzają o to właśnie Jasona, ale czy na pewno to jego dzieło?

Po pewnym czasie, Jason znowu budzi się do życia. Tym razem działa już w imieniu szatana, który zlecił mu powrót na Ziemię. Czy jakaś siła go powstrzyma?

Produkcja Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła online

Film został wyprodukowany przez studio New Line Cinema. Reżyserem jest Adam Marcus, a film jest oparty na scenariuszu Adama Marcusa, Deana Loreya i Jaya Hugleya.

Montaż filmu wymagał ogromnej pracy, gdyż musiano połączyć wiele różnych ujęć, przecinających ze sobą wiele wątków fabularnych. Użyte efekty specjalne, tworzone w czasach przedcyfrowych, wciąż robią wrażenie.

Muzyka w filmie to niezbędny element, aby wzmocnić napięcie i klimat grozy. Została stworzona przez Harry’ego Manfrediniego, który skomponował muzykę również do poprzednich części Piątku 13-tego.

Reżyser

Adam Marcus to amerykański reżyser, producent, scenarzysta i aktor, urodzony 24 stycznia 1968 roku. Jest znany głównie z tworzenia horrorów i filmów akcji. Jego kariera rozpoczęła się w 1993 roku przedstawieniem „Piątek 13: Jason Idzie do Piekła” dla studia wytwórczego New Line Cinema.

Marcus jest również znany z licznych prac scenarzysty, m.in. w filmie „Texas Chainsaw Massacre III”.

Obsada aktorska

W rolę znanego już z poprzednich części filmu Piątek 13-go, Jasona Voorheesa, wciela się Kane Hodder. Aktor ten ma na swoim koncie występy w innych filmach grozy, m.in. „Hatchet” czy „The Embalmer”.

John D. LeMay wciela się w postać głównego bohatera, Stevena. LeMay jest aktorem amerykańskim, który debiutował w teledysku zespołu Tears for Fears.

Kari Keegan, w rolę Jessici, wcieliła się w swoją drugą rolę w karierze. Poprzednio można ją było zobaczyć w thrillerze „Red Swastika” z 1992 r.

Steven Williams, znany z roli w filmie „Klub morderców”, występuje w roli Creightona Duke’a.

Gdzie obejrzeć Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła cały film?

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem całego filmu online, to zachęcamy do skorzystania z vider, cda czyt z zalukaj.

Jednakże, najlepszym wyborem jest skorzystanie z wyszukiwarki filmów vod3.pl. Możemy tam znaleźć wiele propozycji od różnych serwisów, z których możemy wybrać najlepszą.

Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła lektor pl specjalnie dla Was!

Każdy może wybrać dla siebie, co bardziej odpowiada jego upodobaniom – lektora, dubbing, czy napisy.

W przypadku filmu Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła, polski lektor i dubbing są świetnej jakości, co pozwala na swobodne zrozumienie dialogów.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła w swoim domu!

Jeśli kochasz filmy grozy, to film Piątek 13-go IX: Jason Idzie do Piekła jest idealnym wyborem dla Ciebie. Warto zobaczyć jak przebiega walka ludzi z legendarnym mordercą – Jasonem Vooheesem.

Zachęcamy do komentowania swoich wrażeń pod tym artykułem. Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić Was do obejrzenia całego filmu online.