Powrót Króla Rock and Rulla (1991) - Cały Film Online - Lektor PL

1991
77 min
6
Szukasz wierszyka do zagajenia rozmowy? Film animowany "Powrót Króla Rock and Rulla" będzie idealnym wyborem! Premiera filmu odbyła się w 1991 roku, a czas trwania...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9434
Teraz ogląda: 317

Powrót Króla Rock and Rulla online cały film w kilku słowach

Szukasz wierszyka do zagajenia rozmowy? Film animowany „Powrót Króla Rock and Rulla” będzie idealnym wyborem! Premiera filmu odbyła się w 1991 roku, a czas trwania wynosi 77 minut. Jest to idealna propozycja dla miłośników muzyki i humoru, którzy chcą zacząć seans cały film online w swoim domu.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Powrót Króla Rock and Rulla online

Film opowiada historię koguta Chanticleera, który mieszkał na małej farmie i miał jedno ważne zadanie – piać, aby sprowadzić słońce. Jego życie zmieniło się jednak, gdy pojawił się złowrogi Książę Sów, który stoczył z nim pojedynek. Słońce wzeszło jednak i bez koguta, co oznaczało, że był on zbędny na farmie. Załamany, Chanticleer uciekł do miasta, ale wraz z jego odejściem nadchodziły deszcze i ciemności. Zwierzęta zaczynają więc poszukiwania koguta, aby odzyskać słońce.

Częściowo film inspirowany jest baśnią o Kogucie i Lisie oraz dziełem szekspirowskim – „Król Lear”. W filmie można zauważyć wykorzystanie elementów gatunków: fantasy, komedii oraz musicalu.

Produkcja Powrót Króla Rock and Rulla online

Film został wyprodukowany w Irlandii, a za jego reżyserię odpowiada Gary Goldman. Efekty specjalne, takie jak animacja postaci, były wykonywane ręcznie. Produkcja filmu trwała ponad dwa lata, a sam scenariusz napisał David N. Weiss, który wcześniej pracował przy filmie „Merlin i Czarnoksiężnik” oraz „Aladyn” z serii „Księga dżungli”.

Reżyser

Gary Goldman to amerykański scenarzysta i reżyser filmowy. Studiował w ArtCenter College of Design w Pasadenie, a w 1979 roku założył wytwórnię Goldcrest Films wraz z Johnem H. Williams. Wspólnie z Williams napisał scenariusze do filmów, takich jak „All Dogs Go to Heaven” czy „Thumbelina”. Goldman wyreżyserował także kilka popularnych filmów animowanych, takich jak „Anastazja” i „Tygrys i Klops pracują w fabryce lodów”.

Obsada aktorska

W filmie „Powrót Króla Rock and Rulla” głosy postaciom użyczyli tacy artyści jak: Glen Campbell, Toby Scott Ganger, Christopher Plummer, Kathryn Holcomb, Phil Harris, Eddie Deezen, Charles Nelson Reilly i Sandy Duncan. Glen Campbell, który użyczył głosu głównej postaci – kogutowi Chanticleer, to amerykański wokalista i gitarzysta country, który wielokrotnie zdobywał nagrody Grammy.

Gdzie obejrzeć Powrót Króla Rock and Rulla cały film?

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć cały film online, to szczególnie polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów – vod3.pl. Oprócz tego, film „Powrót Króla Rock and Rulla” jest dostępny do obejrzenia na takich stronach jak vider, cda i zalukaj.

Powrót Króla Rock and Rulla lektor pl specjalnie dla Was!

Film jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Aktorzy, którzy użyczyli swojego głosu postaciom w lektorskiej wersji filmu, świetnie oddają klimat produkcji. Oczywiście, według nas najbardziej polecamy oryginalną wersję z angielskim dubbingiem, który cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród fanów animacji.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Powrót Króla Rock and Rulla w swoim domu!

Czy warto obejrzeć cały film Powrót Króla Rock and Rulla online? Oczywiście! To wspaniała historia o determinacji, przyjaźni oraz miłości, która dostarczy Ci mnóstwo uśmiechu i rozrywki. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. A teraz, dobra zabawa w trakcie seansu!