Robin Hood: Faceci w Rajtuzach (1993) - Cały Film Online - Lektor PL

1993
104 min
6.7
Robin Hood to postać znana już od wielu lat, która pojawia się w książkach, filmach, a także w animacjach dla najmłodszych. Jednym z bardziej znanych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5577
Teraz ogląda: 309

Robin Hood: Faceci w Rajtuzach online cały film w kilku słowach

Robin Hood to postać znana już od wielu lat, która pojawia się w książkach, filmach, a także w animacjach dla najmłodszych. Jednym z bardziej znanych filmów z Robin Hoodem w roli głównej jest „Robin Hood: Książę Złodziei” z Kevinem Costnerem w 1991 roku. Jednak dzisiaj chcemy Cię zaprosić na seans filmu Robin Hood, którego reżyserem jest to Mel Brooks. Film nazywa się „Robin Hood: Faceci w Rajtuzach”. W tym artykule dowiecie się o fabule tego filmu, o produkcji, reżyserze, a przede wszystkim, gdzie możecie obejrzeć cały film online.

Film „Robin Hood: Faceci w Rajtuzach” został wyprodukowany we Francji, a jego premiera miała miejsce w 1993 roku. To komedia, która opowiada o przygodach Robina Hooda, który postanawia wraz z przyjaciółmi z lasu Sherwood walczyć z niesprawiedliwością panującą w Anglii, gdzie na tronie zasiada okrutny książę Jan i jego wasal – szeryf Rottigham.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Robin Hood: Faceci w Rajtuzach online

Robin Hood ucieka z więzienia w Jerozolimie i wraca do swojej ojczyzny, by odkryć, że jego majątek został skonfiskowany przez okrutnego księcia Jana i szeryfa Rottighama. Wraz z grupą swoich przyjaciół z lasu Sherwood postanawia walczyć z niesprawiedliwością, by odzyskać swoje ziemie i wspomóc lud. Bohater na swojej drodze spotyka piękną lady Marion i zakochuje się w niej. Wraz ze swoimi przyjaciółmi i nowo poznaną damą Robin walczy o wolność i sprawiedliwość dla swojego kraju.

Produkcja Robin Hood: Faceci w Rajtuzach online

Film „Robin Hood: Faceci w Rajtuzach” został wyreżyserowany przez mistrza parodii, Mela Brooksa.

Reżyserem w tym filmie był Mel Brooks nadzorujący prace nad scenariuszem. Twórcy postawili na luźną, humorystyczną interpretację przerysowanej postaci Robina Hooda, który wraz z nieco oryginalnym zespołem postaci podejmuje walkę z groźnym wrogiem. Wszystko to okraszone jest żartami, nawiązaniami do innych filmów i kulturowych wątków.

Reżyser

Mel Brooks to uznany reżyser, producent i scenarzysta filmowy. Jest znany przede wszystkim z filmów komediowych, pełnych absurdalnych sytuacji oraz wulgaryzmów. Jego debiutem reżyserskim był film, „The Producers” z 1967 roku. Współpracował także z Gene Wilderem w filmie „Young Frankenstein” z 1974. Jest także autorem „Rycerzy Kwadratowej Kuli” z 1975 roku. Znany jest także jako reżyser takich filmów, jak m.in. „Niezniszczalni” czy „Dracula: Martwi przed świtem”.

Obsada aktorska

W filmie „Robin Hood: Faceci w Rajtuzach” występują:
– Cary Elwes jako Robin Hood
– Richard Lewis jako książę Jan
– Roger Rees jako szeryf Rottigham
– Amy Yasbeck jako lady Marion
– Dave Chappelle jako Apsiki, czarnoskóry przyjaciel Robina
– Isaac Hayes jako Asneeze, przyjaciel Robina
– Mark Blankfield jako Błazen
– Eric Allan Kramer jako Little John
– Matthew Porretta jako Will Scarlett
– Megan Cavanagh jako Bustrówka

Gdzie obejrzeć Robin Hood: Faceci w Rajtuzach cały film?

Film „Robin Hood: Faceci w Rajtuzach” jest dostępny do obejrzenia online na platformach takich jak: Vider, CDA, Zalukaj, a także na stronie vod3.pl. Wystarczy wpisać tytuł filmu i wybrać odpowiednie źródło, aby móc zacząć seans online.

Robin Hood: Faceci w Rajtuzach lektor pl specjalnie dla Was!

Film jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. To pozwala na wybór właściwej opcji dla każdego widza, w zależności od jego preferencji.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Robin Hood: Faceci w Rajtuzach w swoim domu!

„Robin Hood: Faceci w Rajtuzach” to zabawna komedia, która poleca się fanom gatunku oraz szukającym rozrywki na wieczór. Film Mela Brooksa okazał się świetną parodią wcześniejszych wersji historii o Robin Hoodzie, co spodobało się widzom na całym świecie. Zachęcamy do obejrzenia filmu i podzielenia się swoją opinią w komentarzach pod artykułem. To idealna propozycja na wieczór dla całej rodziny!