RoboCop 2 (1990) - Cały Film Online - Lektor PL

1990
117 min
5.8
Kultowy film akcji RoboCop 2 to kontynuacja historii super gliniarza walczącego z przestępczością w Detroit. Produkcja z 1990 roku to dzisiaj już klasyka gatunku, która...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3765
Teraz ogląda: 288

RoboCop 2 online cały film w kilku słowach

Kultowy film akcji RoboCop 2 to kontynuacja historii super gliniarza walczącego z przestępczością w Detroit. Produkcja z 1990 roku to dzisiaj już klasyka gatunku, która jest dostępna dla wszystkich online. Film został wyreżyserowany przez Irvin Kershnera, a w rolę RoboCopa wcielił się Peter Weller. Cały film trwa 117 minut i będzie wciągającą rozrywką dla fanów kryminałów, akcji i thrillerów.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film RoboCop 2 online

Akcja filmu RoboCop 2 rozgrywa się w mieście Detroit w przyszłości. Super gliniarz musi walczyć z gangiem kryminalistów, którzy produkują i rozprowadzają nielegalny narkotyk o nazwie „Nuke”. Po śmierci jednego z czołowych członków gangu, jego mózg zostaje wsadzony do robota, który staje się głównym antagonistą filmu. RoboCop kolejny raz musi stawić czoła niebezpieczeństwu oraz demonicznej postaci Caina, a sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy RoboCop zostaje wyeliminowany.

Bohaterami filmu są między innymi Peter Weller jako RoboCop, Nancy Allen jako oficer porucznik Anne Lewis, Tom Noonan jako Cain i Belinda Bauer jako doktor Juliette Faxx.

Produkcja RoboCop 2 online

RoboCop 2 to druga część kultowej serii filmowej, powstałej w 1990 roku. Film został wyprodukowany przez Universal Studios i MGM i jest kontynuacją historii wykreowanej przez Paula Verhoevena. Montażem zajął się Armen Minasian, a muzykę do filmu skomponował Leonard Rosenman. Scenariusz napisali Frank Miller, Walon Green i Edward Neumeier.

Reżyser

Irvin Kershner jest amerykańskim reżyserem, który urodził się w 1923 roku. Jego kariera rozpoczęła się w latach 50. XX wieku. Zasłynął przede wszystkim dzięki wyreżyserowaniu Empire Strikes Back – jednej z części sagi Gwiezdne Wojny. W 1990 roku był odpowiedzialny za reżyserię RoboCop 2, który zyskał miano jednej z najważniejszych produkcji w dorobku Kershnera. Poza tym, reżyser był odpowiedzialny za wiele innych filmów, w tym Murder in the First, Niewidzialny człowiek czy Doktor Facet.

Obsada aktorska

W filmie RoboCop 2 występuje wiele znanych osobowości świata kinematografii. W rolę RoboCopa wciela się Peter Weller, który zagrał również w kilku innych popularnych filmach takich jak Screamers, Star Trek: Enterprise czy Star Trek: Into Darkness. Nancy Allen, która gra oficera porucznika Anne Lewis jest również znaną aktorką, która zagrała w takich filmach jak Dressed to Kill, Carrie czy RoboCop.

Tom Noonan, który wcielił się w postać Caina to jeden z tych aktorów, którzy zyskali popularność dzięki swoim rolom drugoplanowym. Współpracował z takimi reżyserami jak Michael Mann czy Tim Burton. Belinda Bauer, która zagrała doktor Juliette Faxx znana jest również ze swoich ról w takich filmach jak Flashdance czy Lethal Weapon.

Gdzie obejrzeć RoboCop 2 cały film?

Cały film RoboCop 2 jest dostępny do obejrzenia online na wielu różnych platformach. Jednym z takich serwisów jest przykładowo CDA, vider czy zalukaj. Wszystkie te strony oferują zarówno wersje z lektorem, jak i z polskim dubbingiem, co z pewnością zadowoli wszystkich odbiorców. Jednak, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki filmów – vod3.pl, która pomoże znaleźć najlepszą opcję do obejrzenia filmu.

RoboCop 2 lektor pl specjalnie dla Was!

Cały film RoboCop 2 online jest dostępny w wersji z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Lektor pl to najlepsza opcja dla tych, którzy mają problem z odbiorem języka angielskiego. Opcja z napisami z kolei umożliwia jednoczesne oglądanie i czytanie dialogów. Natomiast, dla tych, którzy lubią oglądać filmy z polskim dubbingiem, RoboCop 2 to świetna propozycja. Bez względu na wybór metody, film będzie wciągający i trzymający w napięciu do samego końca.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film RoboCop 2 w swoim domu!

RoboCop 2 to kultowy film akcji, którego fabuła oraz wykonanie zadowoli każdego fana gatunku. Produkcja z 1990 roku to dzisiaj już klasyka, której nie można przegapić. Bez wychodzenia z domu, można obejrzeć cały film online, na jednej z wielu możliwych do wyboru platform. Nie czekaj i już teraz zabierz się za oglądanie filmu, a potem podziel się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem.