Rzeka życia (1992) - Cały Film Online - Lektor PL

1992
123 min
7.2
Poszukujesz wspaniałego filmu, który skradnie Twoje serce i umysł? Chcesz obejrzeć historię o miłości, przyjaźni i młodzieńczym buncie? Jeśli tak, to koniecznie musisz obejrzeć film...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2594
Teraz ogląda: 350

Rzeka życia online cały film w kilku słowach

Poszukujesz wspaniałego filmu, który skradnie Twoje serce i umysł? Chcesz obejrzeć historię o miłości, przyjaźni i młodzieńczym buncie? Jeśli tak, to koniecznie musisz obejrzeć film Rzeka życia! Film powstał w 1992 roku, a reżyserem jest sam Robert Redford. W głównych rolach występują Craig Sheffer, Tom Skerritt, Brenda Blethyn i Brad Pitt. To film, który poruszy Twoje emocje i zostanie z Tobą na długo.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Rzeka życia online

Akcja filmu rozgrywa się w Montanie w latach 20. XX wieku. Historia opowiada o dwóch braciach – Normanie i Paulu, którzy przez całe swoje życie łączy miłość do łowienia ryb na rzece Big Blackfoot. Jednak ich charaktery są zupełnie różne. Norman jest poważny i rozsądny, podziwia brata i jego swobodne podejście do życia. Paul natomiast, to buntownik i hedonista, który nie może pogodzić się z ojcem – fanatycznym kaznodzieją Macleanem. Historia opowiada o rodzinie, przyjaźni, ale również o trudnych relacjach między ojcem a synem.

Produkcja Rzeka życia online

Robert Redford to nie tylko reżyser, ale również producent filmu „Rzeka życia”. Montaż filmu był zaś zasługą Hanka Corwina, a muzyka do niej napisana przez Marka Isham. Scenariusz został napisany przez Richarda Friedenberga, a film powstał na podstawie powieści Normana Macleana o tym samym tytule. Operatorem filmów był zakupujący wiele nagród wybitny Philippe Rousselot.

Reżyser

Robert Redford to urodzony w 1936 roku amerykański aktor, reżyser i producent filmowy. Jest znany z takich filmów jak „Gatsby le magnifique”, „Butch Cassidy et le Kid” czy „Les hommes du président”. Nominowany był do Oscara aż siedem razy, z czego zdobył jedno statuetkę. Redford zyskał sławę głównie dzięki swoim rolom jako romantyczny bohater w filmach, a także dzięki temu, że stał się symbolem młodości lat 70.

Obsada aktorska

W filmie „Rzeka życia” występują Craig Sheffer jako starszy brat Norman, Brad Pitt jako jego młodszy brat Paul oraz Brenda Blethyn jako pani Maclean – matka chłopców oraz Tom Skerritt – pan Maclean, ich ojciec. Pozostali aktorzy to Edie McClurg, Stephen Shellen, Vann Gravage, Susan Traylor, Nicole Burdette i Emily Lloyd.

Gdzie obejrzeć Rzeka życia cały film?

Film Rzeka życia jest dostępny online na wielu stronach, takich jak vider, cda i zalukaj. Jednak naszym zalecanym portalem do odtwarzania filmów jest vod3.pl, gdzie można bezpiecznie i legalnie oglądać filmy bez reklam.

Rzeka życia lektor pl specjalnie dla Was!

„Czy film Rzeka życia jest dostępny z polskim lektorem?” Tak! Film jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, co pozwala na pełne zrozumienie historii. Każdy może wybrać sposób, który najlepiej odpowiada jego preferencjom. Łatwe w użyciu opcje gwarantują, że odbiorca z przyjemnością obejrzy film w swoim własnym domu.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Rzeka życia w swoim domu!

Jeśli szukasz filmu, który skradnie Twoje serce i przykuje Twoją uwagę, to koniecznie musisz obejrzeć Rzekę życia online. Ta piękna historia o miłości, przyjaźni i rodzinie jest dostępna całkowicie bezpłatnie i z polskim lektorem. Film poruszy Twoje emocje i zostanie z Tobą na długo. Obejrzyj go już teraz i podziel się swoją opinią w komentarzach!