Szkarłatny pilot (1992) - Cały Film Online - Lektor PL

1992
94 min
7.7
Szkarłatny pilot to japoński film animowany z 1992 roku w reżyserii słynnego twórcy Hayao Miyazaki. Film opowiada historię porucznika poruszającego się po niebie samolotem z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8411
Teraz ogląda: 281

Szkarłatny pilot online cały film w kilku słowach

Szkarłatny pilot to japoński film animowany z 1992 roku w reżyserii słynnego twórcy Hayao Miyazaki. Film opowiada historię porucznika poruszającego się po niebie samolotem z głową świni, który walczy z powietrznymi piratami. Akcja filmu rozgrywa się we Włoszech w latach 30-tych ubiegłego wieku. W filmie poza niesamowitą animacją, która przyciąga uwagę, znajdziemy także wątki komediowe i przygodowe. Cały film online dostępny jest na wielu portalach, takich jak vider, cda czy zalukaj, ale polecamy skorzystać z wyszukiwarki filmów – vod3.pl.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Szkarłatny pilot online

Akcja filmu Szkarłatny pilot rozgrywa się we Włoszech w latach 30-tych ubiegłego wieku. Głównym bohaterem jest Porco Rosso – pilot samolotu, który walczy z powietrznymi piratami. Jest to utalentowany i bardzo skuteczny as przestworzy, cieszący się ogromnym szacunkiem we Włoszech. Wkrótce jednak na jego drodze staje cyngiel w postaci niebezpiecznego, amerykańskiego pilota – Donalda Curtisa. Porco Rosso podejmuje walkę, aby ocalić nie tylko swoją reputację, ale także swoje serce, szczególnie, gdy na jego drodze pojawia się piękna kobieta – porucznik Gina.

Produkcja Szkarłatny pilot online

Szkarłatny pilot to jeden z bardziej znanych filmów z portfolio studia Ghibli. Film zyskał uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków. Reżyser Hayao Miyazaki, słynny twórca wielu filmów animowanych i nagrodzony Oscarem, stworzył piękną opowieść, skupiając się nie tylko na animacji, ale również na wiwisekcji społeczeństwa tamtego okresu. Muzykę do filmu skomponował Joe Hisaishi. Szkarłatny pilot to animowany spektakl dla całej rodziny.

Reżyser

Hayao Miyazaki to legenda japońskiej kinematografii. Jest twórcą takich filmów jak „Podniebna poczta Kiki”, „Księżniczka Mononoke” czy „Spirited Away – W krainie bogów”. Wszystkie jego dzieła są wyjątkowe zarówno pod względem wizualnym jak i fabularnym. Miyazaki zawsze skupia się na pięknie i warstwie psychologicznej swoich filmów, zawsze zwraca uwagę na głębię charakterów i ich uczuć.

Obsada aktorska

W filmie Szkarłatny pilot udział wzięli: Shûichirô Moriyama, Tokiko Katô, Bunshi Katsura i Tsunehiko Kamijô. Są to japońscy aktorzy, którzy dobrze znani są fanom twórczości studia Ghibli. W filmie dostajemy piękne, charakterystyczne głosy, które nalą fantasticzną atmosferę filmu.

Gdzie obejrzeć Szkarłatny pilot cały film?

Film Szkarłatny pilot online można obejrzeć m.in. na stronach takich jak vider, cda czy zalukaj. Ale naszą propozycją jest vod3.pl – portal z dostępem do ciekawych filmów w internecie. Z vod3.pl można korzystać za darmo, ale aby oglądać najnowsze filmy należy wykupić subskrypcję.

Szkarłatny pilot lektor pl specjalnie dla Was!

Film Szkarłatny pilot online dostępny jest w wersji z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy może wybrać to, co odpowiada mu najbardziej. Lektor pozwala na komfortowe oglądanie dla tych, którzy nie znają języka japońskiego, ale nie chcą czytać napisów. Z kolei opcja z napisami jest dla tych, którzy chcą usłyszeć dźwięk oryginalny, ale nie mogą zrozumieć, co mówią bohaterowie. Dubbing natomiast dla tych, którzy nie chcą czytać napisów, ale chcą słuchać oryginalnego brzmienia.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Szkarłatny pilot w swoim domu!

Jeśli lubisz filmy animowane o przygodach i wzbudzające emocje, to film Szkarłatny pilot online na pewno Cię zainteresuje. Pełna animacja, świetna muzyka i wspaniała historia, która przeniesie Cię w czasy, kiedy wszystko wydawało się możliwe. Właśnie teraz możesz rozpocząć seans online i cieszyć się wspaniałym filmem z rodziny Studio Ghibli. Nie zapomnij podzielić się swoją opinią o filmie Szkarłatny pilot w komentarzach pod tym artykułem.