Szpieg bez matury (1991) - Cały Film Online - Lektor PL

1991
88 min
5.8
Jednym z ciekawszych filmów akcji połączonych z elementami komedii jest Szpieg bez matury. Film jest amerykańskiej produkcji z 1991 roku, którego reżyserem jest William Dear,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1145
Teraz ogląda: 176

Szpieg bez matury online cały film w kilku słowach

Jednym z ciekawszych filmów akcji połączonych z elementami komedii jest Szpieg bez matury. Film jest amerykańskiej produkcji z 1991 roku, którego reżyserem jest William Dear, a w obsadzie występują m.in. Richard Grieco, Gabrielle Anwar i Linda Hunt. Film trwa 88 minut i opowiada historię przypadkowo wplątanego w intrygę szpiegowską nastolatka, który musi stawić czoła maniakalnemu szaleńcowi.

Jeśli jesteś fanem filmów akcji i komedii, to warto sobie obejrzeć ten film online.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Szpieg bez matury online

Film Szpieg bez matury rozgrywa się we Francji i opowiada historię Michaela Corbena, który wyjeżdża na kurs językowy. Jednak jego wakacje kończą się w momencie, gdy zostaje pomylony z agentem CIA i wplątany w intrygi szpiegowskie. Michael, chcąc uratować swoje życie, musi stawić czoła szaleńcowi, który chce przejąć władzę nad światem.

W filmie pojawiają się postaci takie jak agent CIA Augustus Steranko, który jest wrogiem Michaela, ale także Gabriella, dziewczyna, w której Michael się zakochuje. Cała fabuła utrzymana jest w konwencji akcji z dodatkiem elementów komediowych.

Produkcja Szpieg bez matury online

Film Szpieg bez matury został wyprodukowany w 1991 roku w USA. Reżyserem jest William Dear, a scenariusz do filmu został napisany przez Freda Dekkera i Darrena Star’a. O muzykę do filmu zadbał John Debney. Efekty specjalne utrzymane są w konwencji charakterystycznej dla lat dziewięćdziesiątych.

Reżyser

William Dear to amerykański reżyser i scenarzysta urodzony w 1949 roku w Kalifornii. Jest autorem takich filmów jak Harry i Owieczka, Skarb Narodów, a także Szpieg bez matury. Na swoim koncie ma również produkcje telewizyjne, takie jak Miasteczko Twin Peaks czy Dr. Quinn, Woman Medicine. Dear słynie z obdarzenia swoich filmów uczuciem i emocjami, przyciągających widza klimatem i fabułą.

Obsada aktorska

W filmie Szpieg bez matury występują m.in. Richard Grieco, Gabrielle Anwar, Roger Rees, Linda Hunt, Carole Davis czy Geraldine James. Najważniejsza rola przypadła Richardowi Grieco, który odgrywa postać Michaela Corbena – przypadkowego szpiega. Grieco jest amerykańskim aktorem i producentem filmowym urodzonym w 1965 roku. Popularność przyniosła mu rola oficera w popularnym serialu 21 Jump Street.

Gabrielle Anwar to brytyjska aktorka, znana m.in. z roli w filmie Scent of a Woman, za którą otrzymała nominację do Złotego Globu. Linda Hunt to amerykańska aktorka i producentka filmowa, która gra rolę głosu w grze Horizon Zero Dawn.

Gdzie obejrzeć Szpieg bez matury online cały film?

Film Szpieg bez matury jest dostępny w kilku miejscach online. Można go obejrzeć na platformach takich jak vider, cda czy zalukaj. Jednak najlepiej skorzystać z wyszukiwarki filmów, jaką jest vod3.pl.

Szpieg bez matury lektor pl specjalnie dla Was!

Cały film Szpieg bez matury jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Nie ma nic przyjemniejszego niż oglądanie filmu w swoim języku, zwłaszcza, gdy opiera się on na dialogach i szybkim tempie akcji.

Warto zdecydować się na każdą z dostępnych opcji, by cieszyć się pełnym filmowym doświadczeniem.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Szpieg bez matury w swoim domu!

Film Szpieg bez matury to świetna propozycja dla fanów akcji z dodatkiem humoru. Wszyscy, którzy zdecydują się obejrzeć ten film, na pewno nie będą tego żałować. Szczególnie, że można go obejrzeć w domowym zaciszu, bez wychodzenia z domu. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z dostępnych opcji i podzielenia się wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.