Uniwersalny Żołnierz (1992) - Cały Film Online - Lektor PL

1992
102 min
6.1
Jeśli lubisz filmy akcji, koniecznie obejrzyj Uniwersalny Żołnierz online. To amerykańska produkcja z 1992 roku, w reżyserii Rolanda Emmericha, której gwiazdami są Jean-Claude Van Damme...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5816
Teraz ogląda: 150

Uniwersalny Żołnierz online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz filmy akcji, koniecznie obejrzyj Uniwersalny Żołnierz online. To amerykańska produkcja z 1992 roku, w reżyserii Rolanda Emmericha, której gwiazdami są Jean-Claude Van Damme i Dolph Lundgren. Film opowiada historię prototypowego oddziału wojskowego złożonego z pół-ludzi, pół-maszyn, stworzonego w wyniku tajnego projektu rządowego. Bohaterowie oddziału to perfekcyjni wojownicy o nadzwyczajnych zdolnościach i sile, pozbawieni uczuć i… wspomnień. Jednak gdy zaczynają sobie przypominać swoją przeszłość i wymykać się spod kontroli, toczą bezpardonową walkę „na śmierć i życie”. Czy ich los się odmieni? Sprawdź to sam i obejrzyj cały film Uniwersalny Żołnierz online.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Uniwersalny Żołnierz online

Akcja filmu rozgrywa się w latach 90. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme) i Andrew Scott (Dolph Lundgren) zostają wybrani do prototypowego oddziału wojskowego, składającego się z pół-ludzi, pół-maszyn. Ich zadaniem jest pełnienie roli idealnych wojowników, bezgranicznie lojalnych i przede wszystkim pozbawionych uczuć i wspomnień. Projekt jednak niespodziewanie wymyka się spod kontroli, a Deveraux i Scott zaczynają sobie powoli przypominać swoją przeszłość. Przypomnienie tamtych wydarzeń budzi w nich lęk i poczucie zagrożenia, co prowadzi do nieprzewidywalnych konsekwencji.

Produkcja Uniwersalny Żołnierz online

Uniwersalny Żołnierz to produkcja z 1992 roku, która została wyprodukowana przez amerykańską wytwórnię Carolco Pictures. Film został wyreżyserowany przez Rolanda Emmericha, który jest znany z takich filmów jak „Independence Day”, „Godzilla” czy „Arka Noego”. Scenariusz do filmu napisali Richard Rothstein i Christopher Leitch. Muzykę do Uniwersalnego Żołnierza skomponowali Christopher Franke i Andrew Eales, a montażem zajął się Michael J. Duthie.

Reżyser

Roland Emmerich to niemiecki reżyser, scenarzysta i producent filmowy, który przyczynił się do powstania wielu dużych amerykańskich produkcji filmowych. Jego największe przeboje to „Independence Day”, „Godzilla” czy „2012”. Emmerich jest znany z realizacji filmów o dużych budżetach, które są często pełne widowiskowych efektów specjalnych.

Obsada aktorska

W filmie Uniwersalny Żołnierz zobaczyć możemy Jean-Claude’a Van Damme’a, który zagrał Luc’a Deveraux, oraz Dolpha Lundgrena jako Andrew Scott. W rolach drugoplanowych wystąpili Ally Walker, Ed O’Ross, Ralf Moeller, Jerry Orbach, Leon Rippy, Tico Wells, Robert Trebor i Tom 'Tiny’ Lister Jr. Jean-Claude Van Damme znany jest jako gwiazda filmów akcji. Lundgren zyskał sławę w filmie „Rocky IV”.

Gdzie obejrzeć Uniwersalny Żołnierz cały film?

Film Uniwersalny Żołnierz jest dostępny w internecie bez konieczności pobierania. Można obejrzeć go na stronach vider, cda i zalukaj, ale warto skorzystać z wyszukiwarki filmów vod3.pl. Filmy na vod3.pl są niemal zawsze w jakości HD, posiadają polskie napisy lub lektora i są legalne.

Uniwersalny Żołnierz lektor pl specjalnie dla Was!

Każda opcja dostępna jest dla wielbicieli polskiego dubbingu, lektora lub napisów. Film dostępny jest w języku oryginalnym z polskimi napisami, z polskim lektorem lub z polskim dubbingiem. Każdy znajdzie coś dla siebie i obejrzy Uniwersalnego Żołnierza w swoim ulubionym języku.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Uniwersalny Żołnierz w swoim domu!

Uniwersalny Żołnierz to film, który zdobył sobie rzesze wiernych fanów. To dzieło science-fiction z elementami akcji i kryminału, które na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią kino akcji. Zabierz się zatem za seans i przekonaj się, co czyni tego filmu tak wyjątkowym. Nie zapomnij podzielić się swoją opinią o Uniwersalnym Żołnierzu w komentarzach pod tym artykułem.