Włamywacze (1992) - Cały Film Online - Lektor PL

1992
126 min
7.1
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie to uczucie włamać się do systemu komputerowego, którego nie powinno się dotknąć palcem? Włamywacze to film, który przeprowadza widza przez...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2077
Teraz ogląda: 191

Włamywacze online cały film w kilku słowach

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie to uczucie włamać się do systemu komputerowego, którego nie powinno się dotknąć palcem? Włamywacze to film, który przeprowadza widza przez świat hakerów, specjalistów od elektroniki, młodych geniuszy i niewidomych dźwiękowców. Ekspert w dziedzinie komputerów Martin Bishop przewodzi swojej drużynie w testowaniu systemów bezpieczeństwa. Jednak jego przeszłość zaczyna go gonić, gdy rządowi agenci szantażują 'sneakersów’ aby wzięli udział w tajnej operacji wytropienia nieuchwytnej czarnej skrzynki. Czy uda im się przeprowadzić oszałamiające odkrycie, które pozwoli na włamanie się do każdego systemu komputerowego na świecie?

Film Włamywacze został wyprodukowany w 1992 roku. Zajmuje on trzymające w napięciu 126 minut. Film jest ciekawą mieszanką gatunków: dramatu, komedii i kryminału. Wśród aktorów występują Robert Redford, Dan Aykroyd, Ben Kingsley, Mary McDonnell, River Phoenix, Sidney Poitier, David Strathairn, Timothy Busfield, James Earl Jones, i Donal Logue. Reżyserem filmu jest Phil Alden Robinson.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Włamywacze online

Akcja filmu Włamywacze rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Martin Bishop przewodzi swojej drużynie: byłemu pracownikowi CIA, specjaliście od elektroniki, młodemu geniuszowi i niewidomemu dźwiękowcowi. Przeszłość Bishopa zaczyna jednak go gonić, gdy rządowi agenci szantażują 'sneakersów’ by wzięli udział w tajnej operacji wytropienia nieuchwytnej czarnej skrzynki. Wraz ze swoją byłą dziewczyną, Bishop i jego ekipa odnajdują skrzynkę i dokonują oszałamiającego odkrycia, że urządzeniem tym można włamać się do każdego systemu komputerowego na świecie. Kto i dlaczego potrzebuje takiego urządzenia?

Bohaterowie filmu Włamywacze to:
– Martin Bishop, ekspert w dziedzinie komputerów, przewodzący grupie 'sneakersów’.
– Były pracownik CIA, który wiele lat pracował dla amerykańskiej agencji wywiadowczej, ale teraz jest jednym z członków drużyny Bishopa.
– Specjalista od elektroniki, który jest w stanie uszkodzić lub zastąpić prawie każde urządzenie elektroniczne.
– Młody geniusz, mający zaledwie 16 lat, ale już osiągnął niesamowite wyniki w dziedzinie informatyki.
– Niewidomy dźwiękowiec, który potrafi odczytać hasła dla drużyny, a także okazać się przydatny jako szpieg.

Produkcja Włamywacze online

Film Włamywacze został wyprodukowany w 1992 roku, a reżyserem był Phil Alden Robinson. Film został stworzony w oparciu o scenariusz napisany przez Phila Aldena Robinsona oraz Lawrence’a Laskera. Muzykę skomponował James Horner, a scenografię zaprojektował Patrizia Von Brandenstein.

Włamywacze to pełne emocji i niebezpieczeństwo widowisko, w którym gra światowej klasy aktorów sprawia, że film ten jest must-see dla każdego miłośnika kina.

Reżyser

Phil Alden Robinson jest reżyserem filmu Włamywacze. Urodzony w 1950 roku w USA, Phil Alden Robinson ma na swoim koncie reżyserię takich filmów, jak Przetwornik, Pola śmierci, Miasto aniołów, i Sny miłości. Phil Alden Robinson słynie z filmów, które wykorzystują napięcie emocjonalne i pełne zwrotów akcji fabuły, a także z przenikliwych spostrzeżeń na temat ludzkiej natury.

Obsada aktorska

Film Włamywacze posiada wspaniałą obsadę, na czele z Robertem Redfordem, Danem Aykroydem, Benem Kingsleyem, Mary McDonnell, Riverem Phoenixem, Sidneyem Poitierem, Davidem Strathairnem, Timothym Busfieldem, Jamesem Earlem Jonesem, i Donalem Logue. Robert Redford jest jednym z najbardziej znanych aktorów swojego czasu, znany nie tylko ze swoich wspaniałych ról filmowych, ale także z zaangażowania w działania na rzecz ekologii i czystości środowiska.

Gdzie obejrzeć Włamywacze cały film?

Jeśli szukasz miejsca, gdzie obejrzeć ten fascynujący film online – nie musisz już szukać dalej. Włamywacze dostępne są online na vider, cda i zalukaj, a także na stronie vod3.pl.

Włamywacze lektor pl specjalnie dla Was!

Jeśli wolisz oglądać filmy z polskim lektorem, to masz szczęście. Włamywacze są dostępne z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wybierz tę opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, i ciesz się emocjonującą i pełną zwrotów fabułą Włamywaczy.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Włamywacze w swoim domu!

Włamywacze to film, który z pewnością spodoba się miłośnikom kina. Dzięki pełnej zwrotów akcji fabule, wspaniałej obsadzie i napięciu emocjonalnym, którego nie zabraknie podczas każdej chwili seansu, Włamywacze to film, którego nie można przegapić. Nie zwlekaj ani chwili dłużej – odwiedź online stronę, gdzie oglądać cały film, wybierz najlepszą opcję dla swoich potrzeb i rozpocznij seans online już teraz! Pamiętaj, że możesz podzielić się swoją opinią o filmie Włamywacze w sekcji komentarzy pod tym artykułem.