Wstrząsy (1990) - Cały Film Online - Lektor PL

1990
96 min
7.1
Zapraszam do artykułu o filmie Wstrząsy z 1990 roku, w reżyserii Rona Underwooda. Jest to komediowy horror science fiction, który opowiada o dwóch mężczyznach z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6381
Teraz ogląda: 341

Wstrząsy online cały film w kilku słowach

Zapraszam do artykułu o filmie Wstrząsy z 1990 roku, w reżyserii Rona Underwooda. Jest to komediowy horror science fiction, który opowiada o dwóch mężczyznach z Nevady, Valu i Earl, którzy zostali uwięzieni w swoim miasteczku przez tajemnicze trzęsienia ziemi. Przyjaciele odkrywają jednak, że w ich okolicy żyją gigantyczne potwory, które pożerają ludzi. Wspólnie z atrakcyjną studentką sejsmologii, przystępują do walki ze stworami. W filmie zagrali m.in. Kevin Bacon i Fred Ward.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Wstrząsy online

Akcja filmu rozgrywa się w Nevadzie, w mieście Perfection. Bohaterowie, Val i Earl, chcą opuścić miasteczko, jednak przeszkadzają im tajemnicze trzęsienia ziemi. Z pomocą studentki sejsmologii, odkrywają, że w ich okolicy żyją gigantyczne potwory, które pożerają ludzi. Przyjaciele, razem z pozostałymi mieszkańcami, muszą stawić czoła stworom i przeżyć.

Val to były kierowca czołgu, teraz pracuje jako hydraulik i jest kochankiem Rhondy, studentki sejsmologii. Earl to jego najlepszy przyjaciel i wspólnik w interesach. Pracują oni razem, naprawiając problemy z instalacjami w domach mieszkańców. Rhonda, jako sejsmolog, odgrywa kluczową rolę w filmie, pomagając bohaterom w walkach z potworami.

Produkcja Wstrząsy online

Film Wstrząsy został wyprodukowany przez wytwórnię Universal Pictures. Scenariusz napisali S. S. Wilson i Brent Maddock, a reżyserią zajął się Ron Underwood. Muzykę do filmu skomponował Ernest Troost, a zdjęcia wykonał Alexander Gruszynski. W filmie wykorzystano efekty specjalne i animacje, które w tamtych czasach były bardzo innowacyjne.

Reżyser

Ron Underwood to amerykański reżyser, producent filmowy i scenarzysta, urodzony w 1953 roku. Sławę zyskał dzięki filmowi Wstrząsy, który okazał się dużym hitem w tamtych czasach. Underwood wyreżyserował również takie filmy jak Dr Dolittle 2, Platon i Playa czy Miłość do kwadratu.

Obsada aktorska

W rolach głównych wystąpili Kevin Bacon jako Val McKee, a Fred Ward jako Earl Basset. Finn Carter zagrała Rhondę LeBeck, studentkę sejsmologii. W obsadzie znaleźli się również Michael Gross jako Burt Gummer, Reba McEntire jako Heather Gummer, Victor Wong jako Walter Chang, Robert Jayne jako Melvin Plug, Ariana Richards jako Mindy Sterngood, Charlotte Stewart jako Nancy Sterngood oraz Tony Genaro jako Miguel.

Kevin Bacon to bardzo popularny aktor, który zagrał w filmach takich jak Linia życia, Apollo 13 i Sleepers. Fred Ward to aktor, który zagrał w takich filmach jak Nieoczekiwana zmiana miejsc, Pelikany na posterunku i Potrzeba przyjaźni. Finn Carter, oprócz swojej roli w Wstrząsach grała również w takich filmach jak Wszystko co kocham i Jak ugryźć 10 milionów.

Gdzie obejrzeć Wstrząsy cały film?

Film Wstrząsy dostępny jest w internecie w różnych serwisach, takich jak Vider, Cda i zalukaj, jednak polecam skorzystanie z wyszukiwarki filmów – Vod3.pl. Dzięki temu serwisowi możemy obejrzeć cały film online bez konieczności ściągania go na swój komputer.

Wstrząsy lektor pl specjalnie dla Was!

Film Wstrząsy dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wszystko zależy od naszych preferencji. Lektor to opcja dla osób, które chcą słuchać polskiego języka, ale nie lubią dubbingu. Dubbing natomiast pozwala skupić się na obrazie, ale za to zmienia oryginalne głosy aktorów. Napisy pozwalają zrozumieć dialogi, a jednocześnie słuchać oryginalnych głosów aktorów.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Wstrząsy w swoim domu!

Wstrząsy to pełen rozmachu komediowy horror science fiction, który z całą pewnością przypadnie do gustu fanom kina grozy. Mamy tu do czynienia z klasyczną walką człowieka z potworem, co sprawia, że oglądanie tego filmu jest bardzo emocjonujące. Zachęcam do obejrzenia całego filmu online i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.