Wygrać ze Śmiercią (1990) - Cały Film Online - Lektor PL

1990
96 min
5.8
Film Wygrać ze Śmiercią to klasyczna historia o zemście, którą zagrał mistrz wschodnich sztuk walk Steven Seagal. Fabuła skupia się na Masonie Stormie - detektywie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5328
Teraz ogląda: 216

Wygrać ze Śmiercią online cały film w kilku słowach

Film Wygrać ze Śmiercią to klasyczna historia o zemście, którą zagrał mistrz wschodnich sztuk walk Steven Seagal. Fabuła skupia się na Masonie Stormie – detektywie z Los Angeles, którego zabili politycy i wynajęci przez nich mordercy. Wprawdzie przez siedem lat pozostawał w śpiączce, ale gdy się obudził, miał tylko jeden cel – dokonać zemsty. Do walki przygotowywał się z pomocą pielęgniarki, którą zagrała Kelly Le Brock. W filmie wystąpili również William Sadler, Frederick Coffin i Bonnie Burroughs. Reżyserem filmu jest Bruce Malmuth.

Jeśli lubisz filmy akcji, w których bohaterowie nie cofają się przed niczym, Wygrać ze Śmiercią to film dla Ciebie. Przejmująca fabuła i dynamiczne sceny walki sprawią, że nie oderwiesz się od ekranu ani na chwilę. Cały film możesz obejrzeć online na vider, cda, zalukaj lub vod3.pl.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Wygrać ze Śmiercią online

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles, w Stanach Zjednoczonych, gdzie detektyw Mason Storm zostaje zamordowany przez polityka i wynajętych przez niego morderców. W założeniu zbrodniarze chcieli pozbyć się jednego ze swoich niebezpiecznych przeciwników, ale jego zemsta będzie dla nich bolesna.

Jak już wspomnieliśmy, głównym bohaterem filmu jest Mason Storm, detektyw z Los Angeles, którego zagrał Steven Seagal. W poszukiwaniu zemsty pomaga mu pielęgniarka, którą zagrała Kelly Le Brock. Warto również wspomnieć o pozostałych aktorach: William Sadler grał w nim polityka, który chce pozbyć się Storma z życia, a Frederick Coffin i Bonnie Burroughs zagrali wynajętych przez niego morderców.

Produkcja Wygrać ze Śmiercią online

Film został wyprodukowany w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych. Reżyserem był Bruce Malmuth, a scenariusz napisał Steven McKay. Montażem zajmował się James Symons, a muzykę skomponował David Michael Frank.

W filmie możemy podziwiać wiele efektownych scen walki, za które odpowiedzialny był choreograf Andrew Bloch. Sceny były realizowane w trudnych warunkach na autentycznych planach miasta, co dodaje im jeszcze więcej realizmu.

Reżyser

Bruce Malmuth to amerykański reżyser filmowy, który urodził się w 1939 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Columbia, a w 1975 roku przeniósł się do Hollywood w poszukiwaniu kariery filmowej. Jego pierwszym projektem był niskobudżetowy film dokumentalny „Rockshow”, nakręcony wraz z Paulem McCurdym.

Malmuth zyskał popularność dzięki swoim filmom akcji, takim jak Wybrańcy fortuny, Lekcja zemsty czy Wygrać ze Śmiercią. Współpracował również z takimi gwiazdami kina, jak Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger czy Morgan Freeman.

Obsada aktorska

W filmie Wygrać ze Śmiercią wystąpili m.in. Steven Seagal, Kelly LeBrock, William Sadler, Frederick Coffin, Bonnie Burroughs, Andrew Bloch, Branscombe Richmond, Charles Boswell, Zachary Rosencrantz i Lou Beatty Jr. Steven Seagal to amerykański aktor, producent filmowy i mistrz aikido, który zagrał w wielu filmach akcji, takich jak Pod presją, Zakładnik i Nico – ponad prawem. Kelly LeBrock to brytyjska aktorka i modelka, która zagrała m.in. w komediach Jeden gniewny Charlie i Dziewczyna z Alabamy. William Sadler to amerykański aktor teatralny i filmowy, który wystąpił m.in. w The Shawshank Redemption i Iron Man 3.

Gdzie obejrzeć Wygrać ze Śmiercią cały film?

Cały film online możesz obejrzeć na vider, cda, zalukaj lub vod3.pl. Vider to polska platforma streamingowa, na której znajdziesz filmy i seriale z całego świata. Cda to polski serwis, na którym możesz oglądać filmy, seriale oraz programy telewizyjne online. Za lukaj to kolejna polska platforma streamingowa, która umożliwia oglądanie filmów i seriali online. Vod3.pl to wyszukiwarka filmów, na której znajdziesz tysiące filmów w różnych gatunkach.

Wygrać ze Śmiercią lektor pl specjalnie dla Was!

Film Wygrać ze Śmiercią jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Lektor to opcja dla osób, które nie chcą przegapić niczego ze słowa w słowo. Napisy to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uczestniczyć w filmie, ale słabo znają język angielski. Dubbing to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą martwić się o czytanie napisów i chcą skupić się na obrazie.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Wygrać ze Śmiercią w swoim domu!

Jeśli lubisz filmy akcji i chcesz poczuć adrenalinę, Wygrać ze Śmiercią to film dla Ciebie. W filmie Steven Seagal zagrał niezwykle wymagające role, ale poradził sobie z nią znakomicie. Sceny walki są dynamiczne i efektowne, a cała historia wciąga widza od pierwszych minut. Obejrzyj cały film online na vider, cda, zalukaj lub vod3.pl i przekonaj się sam, co kryje się za murem ciszy Masona Storma. A po seansie, podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.