Zabaweczki (1992) - Cały Film Online - Lektor PL

1992
117 min
5.1
Jeśli szukasz dobrego filmu familijnego, który rozbawi i jednocześnie pobudzi do refleksji, to Zabaweczki to produkcja idealna dla Ciebie. To amerykańska baśń science-fiction z elementami...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6919
Teraz ogląda: 404

Zabaweczki online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz dobrego filmu familijnego, który rozbawi i jednocześnie pobudzi do refleksji, to Zabaweczki to produkcja idealna dla Ciebie. To amerykańska baśń science-fiction z elementami fantasy oraz komedii z 1992 roku, którą wyreżyserował Barry Levinson. W filmie występują takie gwiazdy jak Robin Williams, Jamie Foxx, Joan Cusack czy Jack Warden. Akcja rozgrywa się w pewnym imperium zabawkowym, gdzie rodzinny biznes przejmują nowi właściciele, którzy zamierzają zacząć produkować gry wojenne i broń. Na szczęście, główny bohater Leslie postanawia działać, żeby zostawić firmę w rękach ludzi, którzy będą o nią dbać.

Jeśli jesteś ciekawy, jak potoczą się losy Lesliego i jego rodziny, koniecznie obejrzyj cały film online.

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Zabaweczki online

Akcja filmu Zabaweczki rozgrywa się w pewnym imperium zabawkowym „Zevo Toys”. Właścicielem firmy jest ojciec Lesliego oraz Alsatii. Jednak kiedy zbliża się jego kres życia, zaczyna martwić się o przyszłość swojego biznesu. Uważa, że jego dzieci nigdy nie będą potrafili pokierować firmą w odpowiedni sposób. W efekcie decyduje on przekazać zarząd nad firmą swojemu bratu – generałowi Lelandowi. Generał, wraz ze swoim synem Patrickiem, wchodzą do firmy z surową dyscypliną, planując przewrócić ją do góry nogami i przestawiając produkcję na gry wojenne i broń.

Główny bohater Leslie Zevo obserwuje z przerażeniem, jak jego ukochana firma przekształca się w coś, co zupełnie przeciwnie do jego poglądów i myśli. Postanawia więc działać, żeby ratować ją i manipuluje ludźmi, by odzyskać kontrolę nad rodziną firmą.

W filmie pojawiają się różne postaci, takie jak jego siostra Alsatia oraz wielu pracowników firmy. Każdy z nich odgrywa kluczową rolę w przemianach, jakie przechodzi firma.

Produkcja Zabaweczki online

Reżyserem filmu jest Barry Levinson, amerykański reżyser i scenarzysta, mający już wówczas na swoim koncie kilka znanych i nagradzanych produkcji. W rolach głównych występują Robin Williams, Jamie Foxx, Joan Cusack i Jack Warden. Produkcja filmu odbyła się w 1992 roku w USA.

Film łączy w sobie elementy science-fiction z fantasy i komedią. Jeden z kluczowych elementów tej produkcji to produkcja prawdziwych zabawek w skali 1:1.

Reżyser

Barry Levinson to uznany amerykański reżyser, producent i scenarzysta. W swojej karierze wyreżyserował wiele znanych i cenionych filmów, takich jak „Diner”, „Rain Man” czy „Kroniki miasta Baltimore”. Jest laureatem Oscara za najlepszy scenariusz za film „Rain Man”, w którym wystąpili Tom Cruise i Dustin Hoffman.

Obsada aktorska

W głównej roli, jako Leslie Zevo, występuje Robin Williams, jeden z największych aktorów w historii kina. Zagrał w setkach filmów, serialach i programach telewizyjnych. Do jego największych sukcesów należą „Good Morning, Vietnam”, „Nietykalni”, „Zakochany bez pamięci” i „Złapać ryby”.

W filmie Zabaweczki występują również inni znani aktorzy, takie jak Jamie Foxx, Joan Cusack i Jack Warden.

Gdzie obejrzeć Zabaweczki cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film „Zabaweczki” online, możesz skorzystać z wielu legalnych serwisów, takich jak vider czy cda. Jednak aby zyskać dostęp do największej bazy filmów, polecam skorzystać z wyszukiwarki filmów – vod3.pl.

Zabaweczki lektor pl specjalnie dla Was!

Cały film „Zabaweczki” online jest dostępny w Polsce z lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz wybrać wersję językową, która odpowiada Twoim preferencjom. Jednak polski lektor to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie znają języka angielskiego.

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Zabaweczki w swoim domu!

Film „Zabaweczki” to naprawdę wspaniała produkcja, która z pewnością zainteresuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Humor, emocje i zabawa – to główne zalety tej produkcji. Jeśli potrzebujesz dobrego filmu familijnego, to „Zabaweczki” to najlepszy wybór. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.