Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu (1993) - Cały Film Online - Lektor PL

1993
107 min
5.6
Jeśli lubisz muzykę i chcesz obejrzeć film, który zachwyci Cię zarówno humorystyczną akcją, jak i świetnymi, muzycznymi wykonaniami, koniecznie zobacz Zakonnica w Przebraniu 2! Film...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3762
Teraz ogląda: 287

Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz muzykę i chcesz obejrzeć film, który zachwyci Cię zarówno humorystyczną akcją, jak i świetnymi, muzycznymi wykonaniami, koniecznie zobacz Zakonnica w Przebraniu 2! Film ten został wyprodukowany w 1993 roku w Słowacji, a jego reżyserem jest Bill Duke. W rolach głównych występują Whoopi Goldberg, Kathy Najimy, Lauryn Hill i Sheryl Lee Ralph. Czas trwania filmu to 1 godzina i 47 minut. Gatunkiem filmu jest komedia i muzyczny. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz!

Wszystko co musisz wiedzieć o fabule – cały film Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu online

Akcja filmu rozgrywa się w szkole prowadzonej przez zakonnice ze zgromadzenia świętej Katarzyny. W placówce uczy się trudna młodzież, która wymaga szczególnych metody wychowawczych. Zakonnice nie radzą sobie z nimi, dlatego postanawiają odszukać Deloris (Whoopi Goldberg), która opuściła klasztor i wyjechała do Las Vegas. Proszą ją, by podjęła się lekcji muzyki w ich placówce. Deloris szybko orientuje się, że niesforne na pozór dzieciaki mają ogromny talent muzyczny. Widzi w tym szansę dla szkoły i postanawia pomóc im w odkryciu ich potencjału.

Produkcja Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu online

Film Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu został wyprodukowany w 1993 roku. Montażem zajął się John Carter. Film został wyreżyserowany przez Billa Duke’a, który znany jest między innymi z filmów „Derwisz i śmierć” oraz „Okiem zabójcy”. Scenariusz do filmu został napisany przez Jamesa Orra i Jima Cruickshanka. Muzykę do filmu skomponował Marc Shaiman.

Reżyser

Bill Duke to znany reżyser filmowy i telewizyjny. Urodził się w 1943 roku w Poughkeepsie w stanie Nowy Jork. Na ekranie zadebiutował w 1976 roku w filmie „Car Wash”. W swojej karierze reżyserował wiele filmów, w tym „Predator”, „Szybcy i wściekli”, „Thick as Thieves”, „The Golden Spiders: A Nero Wolfe Mystery” oraz „X-Men: The Last Stand”. Duke był także aktywny jako aktor, producent i scenarzysta.

Obsada aktorska

Główne role w filmie Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu grają Whoopi Goldberg, Kathy Najimy, Lauryn Hill i Sheryl Lee Ralph. Whoopi Goldberg zagrała Deloris Van Cartier, a Kathy Najimy wcieliła się w postać Siostry Mary Patrick. Lauryn Hill podjęła się roli Ryśka, a Sheryl Lee Ralph zagrała Mother Superior. W filmie można również zobaczyć takich aktorów jak Maggie Smith, Barnard Hughes, Mary Wickes, James Coburn, Michael Jeter i Wendy Makkena.

Gdzie obejrzeć Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu cały film?

Film Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu jest dostępny online z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Obejrzeć go można na portalach takich jak vider, cda i zalukaj. Zachęcamy jednak do skorzystania z wyszukiwarki filmów – vod3.pl, gdzie znajdziesz pełną ofertę filmów w różnych wersjach językowych oraz jakości obrazu.

Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu lektor pl specjalnie dla Was!

Film Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu jest dostępny online z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wybór zależy od oglądającego. Lektor pl sprawi, że dialogi będą wyraźnie słyszalne, a jednocześnie nie przesłonią oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Napisy natomiast umożliwią odbiorcom, którzy znają język angielski, śledzenie dialogów w oryginalnym języku. Dubbing na pewno umili czas dzieciom, które nie potrafią jeszcze czytać. Nie ma więc znaczenia, jaka opcja zostanie wybrana – każda z nich posiada swoje zalety!

Już teraz możesz rozpocząć seans online i obejrzeć cały film Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu w swoim domu!

Jeśli szukasz filmu, który będzie zarówno pełen pozytywnych emocji, jak i ciekawych wątków, koniecznie obejrzyj Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu. To produkcja, która sprawi, że zarówno dzieci, jak i dorośli poczują się jakby zostali przeniesieni do magicznej krainy muzyki. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej.